کد خبر: 817283 A

وزیر دفاع یمن خطاب به ائتلاف متجاوز:

وزیر دفاع یمن با تهدید ائتلاف متجاوز به شکست خفت‌بار هشدار داد که در آینده صحنه‌هایی را مشاهده خواهند کرد که هرگز تصور نمی‌کنند.

به گزارش ایلنا به نقل از المسیره، «محمد ناصر العاطفی» وزیر دفاع یمن با سخنرانی در جمع مبارزان خطوط مقدم در جبهه‌های نجران با تقدیر و تجلیل از شجاعت آنان در رقم زدن صحنه‌های قهرمانانه و تحقق پیروزی‌های بزرگ، کشورهای ائتلاف متجاوز را به شکست سنگین تهدید کرد و هشدار داد: «ما از یک منبع قدرت صحبت می‌کنیم و آنچه را که در توان داریم، آماده کرده‌ایم، شما پول دارید و ما مردان بزرگ! در آینده از مردان گردان‌های مرگ و مبارزان ارتش و کمیته‌های مردمی صحنه‌هایی خواهید دید که هرگز تصورش را نمی‌کنید». 

عاطفی تأکید کرد که نبردهای آتشینی که قهرمانان نیروهای مسلح و کمیته‌های مردمی در جبهه‌های مختلف در آنها حضور دارند، در تاریخ معاصر بی نظیر است. 

وی گفت: «مبارز یمنی با سلاح شخصی خود به نبرد با مدرن‌ترین سلاح‌ها و ابزارهای جنگی می‌رود اما قدرتمندترین سلاح او اعتماد به خداوند و عدالت اوست که در راه وطن و برای خاک یمن مبارزه می‌کند و امکانات دشمن را در هم فرو می‌شکند».

وزیر دفاع یمن، رهبری «بدرالدین حوثی»، رهبر جنبش انصار الله و فرماندهی سیاسی «مهدی المشاط»، رئیس شورای عالی انقلاب را از عوامل اصل تحقق پیروزی‌ها برشمرد. 

وی با توصیف جنایت‌های وحشیانه دشمن علیه مردم یمن تأکید کرد که این جنایت‌ها برای فریب خوردگان داخلی درس بسیار مهمی است. 

عاطفی با هشدار به ملت سودان و رهبران سیاسی این کشور نسبت به عواقب وخیم ادامه جنگ علیه مردم یمن، از آنها خواست که نیروهای خود را از مشارکت در جنایت‌های ائتلاف متجاوز و کشتار مردم بی‌گناه عقب رانند. 

وی در پایان گفت: «به خدا سوگند اگر ملک کشورهای متجاوز را در دست راست ما و ملک حامیان آنها را در دست چپمان قرار دهند، ‌از دفاع از کرامت خود کوتاه نخواهیم آمد و از یک وجب خاک کشورمان نخواهیم گذشت».

وزیر دفاع یمن ائتلاف متجاوز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر