کد خبر: 816479 A

دادستان کل اسرائیل برگزاری جلسه دادگاه مقدماتی نخست‌وزیر این رژیم را به اتهام فساد، رشوه و سوءاستفاده از اعتماد به مدت چهار روز به تعویق انداخت.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اینترنتی روزنامه وال استریت ژورنال، دادستان کل اسرائیل برگزاری جلسه مقدماتی محاکمه «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر این رژیم را که به فساد، رشوه و سوءاستفاده از اعتماد متهم است، به مدت چهار روز به تعویق انداخت. این در حالی است که نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی همچنان تلاش دارد جایگاه قدرت را حفظ کند. 

«آویخای ماندلبیت»، دادستان کل رژیم صهیونیستی در ماه فوریه گذشته اعلام کرد که بنا دارد نتانیاهو را به اتهام فساد به دادگاه بکشاند و جلسه استماع او قرار بود روز چهارشنبه آغاز شود. تلاش برای تاثیر بر پوشش رسانه‌ها از او و خانواده‌اش و دریافت هدایا از دو میلیاردر در ازای ارائه خدمات از جمله اتهام‌هایی هستند که نتانیاهو با آن مواجه است. 

نتانیاهو این اتهام‌ها را رد کرده و آن‌ها را تلاش برای کنار زدن او از قدرت خوانده است. 

دفتر دادستان کل اسرائیل، روز گذشته -‌یکشنبه- اعلام کرد که تیم حقوقی نتانیاهو چهار روز زمان دارد تا «تمام دفاعیات خود را برای جلسه استماع جمع‌آوری کند». این در حالی است که دفتر او پیشتر نیز مهلتی دو روزه به وکلای نتانیاهو داده بود. 

بنیامین نتانیاهو اسرائیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر