کد خبر: 814176 A

رهبر جریان صدر امروز- سه شنبه- دستور العمل هایی را برای تأسیس انجمن ملی وبلاگ نویسان صادر و ۱۱ شرط را برای افراد علاقه مند به وبلاگ نویسی در قالب این مجمع وضع کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از سومریه نیوز، «مقتدی صدر»،‌ رهبر جریان صدر عر اق امروز- سه‌شنبه- دستور العمل‌هایی را در ارتباط با تأسیس «انجمن ملی وبلاگ‌نویسان» در فیسبوک صادر و شروط یازده گانه‌ای را برای افراد علاقه‌مند به وبلاگ‌نویسی د قالب این انجمن وضع کرد. 

در دستورالعمل‌های دفتر ویژه صدر آمده است: «بر اساس دستورهای صدر درباره تأسیس انجمن ملی وبلاگ نویسان در قالب طرح‌های اصلاحی هر کس خواهان وبلاگ نویسی در این انجمن است باید به ۱۱ شرط مذکور پایبند باشد». 

این شروط شامل  مجوز دفتر ویژه  و نظارت مطلق «صالح محمد العراقی» بر این مجمع و التزام به منشور وبلاگ در قالب این مجمع است و تأکید شده که که صداقت و اعتبار خط قرمز در این موضوع است. 

دستور العمل‌های صدر تأکید کرده است که وبلاگ نویس باید صاحب قلمی برجسته و اندیشه‌ای والا باشد و پیش از انتشار آرای خود با ناظران مشورت کند و به سیاست‌های کلی و قوانین متعهد و مستند به ادله و منابع باشد.

در این بیانیه همچنین بر لزوم ارائه دلایل و شواهد به صدر پیش از انتشار تأکید و وعده اعطای هدیه از سوی او به ۱۰ مقاله ماه داده شده است.

مقتدی صدر انجمن ملی وبلاگ نویسان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر