کد خبر: 814015 A

فعالان مراکشی مخالف عادی سازی روابط با اسرائیل مقامات این کشور را به عدم مسئولیت پذیری پس از بازگشت نماینده حزب لیکود اسرائیل به عنوان رهبر تور گردشگری و نصب پرچم در منطقه مرزوکه متهم کردند.

به گزارش ایلنا به نقل از القدس العربی، دیده بان مخالف عادی سازی روابط با اسرائیل در مراکش با اعلام بیانیه‌ای نوشت:‌ «بار دیگر دیوید آنکاوا، نماینده رژیم صهیونیستی مسئول حزب لیکود و یکی از نامزدهای او برای کنست به عنوان لیدر تور گردشگری وارد مراکش شده است. او دوباره در قالب ایفای نقش برای رهبری گروه‌های صهیونیست از بین افسر ارتش و اطلاعاتی و سیاسی  وارد مراکش شده و عملیات خود را برای جذب نیرو و حمله علیه وحدت ملی کشور آغاز کرده است». 

دیده بان مراکش دیدار آنکاوا از این کشور و نصب مجدد پرچم رژیم صهیونیستی در منطقه مزروکه در نخستین سفر خود در ماه مارس گذشته به همراه افسران ارتش اسرائیل و نیز دیدار از پارلمان این کشور را محکوم کرد.

این سازمان در ادامه ضمن تأکید بر مخالفت افکار عمومی مراکش با چنین وقایع خطرناکی از مردم خواست که در برابر این حوادث هوشیار باشند و با متحدانه با حملات خطرناک علیه وحدت کشور مقابله کنند. 

 

دیده بان مراکش نصب پرچم اسرائیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر