کد خبر: 810606 A

نخست وزیر کویت روز گذشته- یکشنبه- فرماندهان امنیتی و نظامی را به تشدید تدابیر امنیتی درباره مواضع حیاتی وانجام اقدامات لازم برای حفظ امنیت کشور و مردم و شهروندان مقیم این کشور در سراسر دنیا موظف کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری رسمی کویت، «جابر المبارک الحمد الصباح»، نخست وزیر کویت روز گذشته- یکشنبه- به فرماندهان نظامی و امنیتی دستور داد تدابیر امنیتی شدیدی را درباره مواضع حیاتی در داخل کشور اتخاذ کنند و تمام اقدامات لازم برای حفظ امنیت کشور، مردم و شهروندان این کشور را اجرا کنند. 

«أنس الصالح»، معاون نخست‌وزیر و وزیر کشور کویت پس از پایان جلسه با حمد الصباح، به همراه برخی از وزرا و با حضور «محمد الخضر»، رئیس ستاد ارتش و تعدادی از فرماندهان ارتش و پلیس در توئیتی نوشت: «فرماندهان امنیتی شرح مختصری از اوضاع امنیتی در منطقه ارائه دادند که آخرین آنها عملیات به اصطلاح خرابکارانه علیه تأسیسات نفتی در عمق خاک عربستان سعودی بوده است». 

صالح در زمینه دیگر نیز گفت که فرماندهان امنیتی به صورت مستقیم تحقیقات لازم درباره رهگیری پرواز پهپادی ناشناس در مناطق ساحلی کشور را آغاز و راهکارهای لازم برای مقابله با آن را اتخاذ کرده‌اند.   

 

کویت تدابیر امنیتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر