کد خبر: 809494 A

بنیامین نتانیاهو خبر داد:

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی گفت که حزب آبی و سفید پشت گزارش وبسایت پولیتیکو بوده که براساس آن اسرائیل تلاش داشته با نصب تجهیزات شنود در نزدیکی کاخ سفید و دیگر بخش‌های مهم در واشنگتن از آمریکا جاسوسی کند.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اینترنتی پایگاه اینترنتی شبکه عاروتص شوا، «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی، روز گذشته -‌جمعه- گفت که حزب آبی و سفید پشت گزارش وبسایت پولیتیکو بوده که براساس آن اسرائیل تلاش داشته با نصب تجهیزات شنود در نزدیکی کاخ سفید و دیگر بخش‌های مهم در واشنگتن از آمریکا جاسوسی کند. 

وی ضمن تاکید بر این نکته که این گزارش «دروغی بزرگ» است، از «مارک لوین» مجری شبکه تلویزیونی فاکس نیوز، نقل کرد که گفته بود «جوئل بنسون»، استراتژیست کارزار انتخاباتی حزب آبی و سفید که در گذشته استراتژیت رئیس‌جمهوری پیشین آمریکا نیز بوده است، پشت این گزارش قرار دارد. 

نتانیاهو با ادامه حملاتش به رهبران حزب آبی و سفید گفت: «همه‌چیز برای آن‌ها مجاز است. حاضرند هر کاری بکنند و هیچ برایشان مهم نیست که به دارایی ارزشمند روابط آمرکا و اسرائیل ضربه می‌زنند. همه‌چیز مجاز است تا آن‌ها چند رای بیشتر جمع کنند و دولتی چپ‌گرا سر کار بیاید.»

 

بنیامین نتانیاهو حزب آبی و سفید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر