کد خبر: 808784 A

نیروهای دموکرات سوریه روز گذشته- سه شنبه- از کشته شدن یکی از فرماندهان بلندپایه امنیتی در گروه تروریستی داعش در عملیات امنیتی حسکه خبر دادند.

به گزارش ایلنا به نقل از باس نیوز، نیروهای دموکرات سوریه که هسته اصلی آنها را یگان‌­های کرد تشکیل می‌­دهد، روز گذشته- سه شنبه- اعلام کردند که یکی از فرماندهان امنیتی گروه تروریستی داعش در عملیات امنیتی در استان حسکه واقع در غرب کردستان سوریه کشته شده است.

مرکز رسانه­‌ای نیروهای دموکرات سوریه با انتشار بیانیه‌­ای اعلام کرد: «یگان‌­های مبارزه با تروریسم وابسته به نیروهای ما سه‌شنبه تونلی در منطقه الشدادی واقع در استان حسکه را که ابوحارث العراقی، فرمانده امنیتی عراقی در گروه تروریستی داعش و مسئول ترورهای جنوب موصل در عراق در آن پناه گرفته بود، تخریب کردند».

در این بیانیه امده است: «یگان­‌های ما با توجه به نتیجه تحقیقات و گردش‌­های اطلاعاتی از وجود تونلی در نزدیکی مکان حضور این فرمانده عراقی مطمئن شدند و بلافاصله تونل را روی او و یکی از اعضای گروهکش تخریب کردند که پس از فریادهای این دو نفر برای خروج آنها از تونل نیروهای ما به روی آنها آتش گشودند و هر دو نفر کشته شدند».

 

نیروهای دموکرات سوریه کشته شدن فرمانده داعشی عراقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر