کد خبر: 807486 A

خبرگزاری روسیا الیوم تأکید کرد که برآوردهای ارتش اسرائیل حاکی از آن است که حزب الله لبنان در تدارک حمله دیگری علیه اهداف رژیم صهیونیستی است.

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری روسیا الیوم، ارتش اسرائیل برآورد کرده است که حزب‌الله لبنان در تدارک حمله جدیدی علیه اهداف این رژیم است.

کانال ۱۲ اسرائیل اعلام کرد که حزب‌الله به دنبال اعمال معادله جدیدی در منطقه است. 

پایگاه خبری «مفزاک لایو» اسرائیل نیز اعلام کرد که فرماندهی نظامی رژیم صهیونیستی احتمال می‌دهد که حمله اخیر حزب‌الله به خودروی زرهی این رژیم در منطقه «ثکنة أفیفیم» آخرین حمله این جنبش نبوده و ارتش اسرائیل به حالت آماده‌باش در مرزهای لبنان به منظور مقابله با هر نوع سناریوی احتمالی در سایه تنش امنیتی با حزب‌الله ادامه می‌دهد. 

این پایگاه خبری به اظهارات «حسن نصر الله»، دبیر کل حزب الله لبنان استناد کرد که تأکید کرده بود حمله به خودروی زرهی اسرائیل در مرزهای لبنان با رژیم صهیونیستی  پاسخ به شهادت دو عضو این حزب در حمله اسرائیل به سوریه بوده و به حملات پهپادی به بیروت نیز بعدا پاسخ خواهد داد.  

مفزاک لایو نوشت: «اسرائیل تصمیم گرفته است که مجددا حریم هوایی در محدوده‌ای به فاصله شش کیلومتر با مرزهای لبنان را ببندد و تجهیزات موشکی پاتریوت، اختصاص یافته برای رهگیری موشک‌های کوتاه برد و میان برد را که بخشی از حالت آماده‌باش امنیتی در منطقه است، مستقر کند».

رژیم صهیونیستی حمله حزب الله
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر