کد خبر: 803591 A

سید حسن نصرالله:

یک منبع نزدیک به حزب الله به نقل از دبیر کل این حزب اعلام کرد که عجله‌ای برای پاسخ سریع به تجاوز اسرائیل در ضاحیه جنوب بیروت وجود ندارد.

به گزارش ایلنا به نقل از اسپوتنیک، یک منبع نزدیک به «سید حسن نصر الله»، دبیر کل حزب الله لبنان در نشست درون‌حزبی به شرکت‌کنندگان در این نشست گفت: «راحت بخوابید، امروز پاسخ نمی‌دهیم». 

این منبع به نقل از نصر الله با اشاره به ادامه پرواز پهپادهای اسرائیلی از نوع «ام کا» در آسمان لبنان افزود: «حزب الله به سرنگونی تمام پهپادها ملزم نیست و برای پاسخ به تجاوز اسرائیل به ضاحیه جنوب بیروت عجله نخواهد کرد، این پاسخ در حال حاضر می‌تواند به فلج کردن توان اسرائیل به جاسوسی از طریق پهپادها محدود شود».

منبع مذکور در ادامه نقل قول خود افزود: «این جنبش مقاومت است که تعیین می‌کند چه موقع و کجا حمله کند، مقاومت می‌تواند چهار تا پنج پهپاد را سرنگون کند نه بیشتر به طوری که حرکت اطلاعاتی اسرائیل محدود شود، ما اگر سلاح داشته باشیم آن را برای پهپادها هزینه نخواهیم کرد».

نصر الله درباره زمان پاسخ گفت: «هنگام حمله به قنیطره که حریم هوائی تحت حفاظت بود، ما شش شهید دادیم، با این وجود ۱۰ روز صبر کردیم، ما در حال حاضر شتابی برای پاسخ نداریم... اسرائیلی‌ها در حالت آماده باش هستند». 

 

نصر الله تجاوز اسرائیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر