کد خبر: 802479 A

خالد بن سلمان:

معاون وزیر دفاع عربستان سعودی امروز- دوشنبه- در سلسله توئیت­‌هایی از همکاری کشورش با امارات برای تحقق امنیت و ثبات در مناطق «عدن»، «شبوة» و «أبین» خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری آلمان، «خالد بن سلمان» معاون وزیر دفاع عربستان سعودی امروز- دوشنبه- در چند توئیت پیاپی نوشت: «روابط عمیق برادرانه بین ریاض و أبوظبی و رهبران آنها و همکاری تنگاتنگ بین دو کشور در زمینه‌­های مختلف،‌ سنگ بنای امنیت و ثبات در منطقه و رونق آن در برابر طرح‌­های افراط‌گرایی، آشوب، نزاع و تقسیم است».

وی در توئیت دیگری با تکرار برخی گزافه‌گویی‌ها مدعی شد: «ما امروز به صورت برابر با برادران اماراتی برای تحقق امنیت و ثبات در مناطق عدن، شبوة و أبین فعالیت می‌­کنیم و با کشورهای ائتلاف برای اتحاد صفوف به منظور مقابله با تهدید تروریسم چه از جانب انصارالله مورد حمایت ایران یا از سوی گروه­‌های تروریستی داعش و القاعده و حمایت از مردم یمن تا زمان برقراری امنیت و ثبات در سراسر این کشور همکاری خواهیم کرد».

بن‌سلمان در ادامه گزافه گویی­‌های خود نوشت: «گفت‌وگوی داخلی و نه جنگ و دعوا تنها راهکار حل اختلافات داخلی یمن است و اختلاف بسیاری بین کسانی که برای منافع کشورش و تأمین زندگی سعادتمند برای شهروندان یمنی مبارزه می­‌کنند و اعرابی که برای نزدیکی به ایران می‌جنگند، وجود دارد».

یمن امارات خالد بن سلمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر