کد خبر: 799800 A

یگان­های ارتش سوریه با پیشروی به سمت مواضع استقرار «جبهة النصرة» و گروه‌­های تروریستی متحد آن در حومه ادلب، ‌دامنه سیطره خود را در غرب شهر «خان شیخون» گسترش داده و خشارت­های سنگینی به تروریست­ها وارد کردند.

به گزارش ایلنا به نقل از سانا، یگان­‌های ارتش سوریه عملیات علیه گروه تروریستی «جبهة النصرة» و تروریست‌­های متحد آن در جنوب ادلب را ادامه داده و بر بخش وسیعی از غرب شهر «خان شیخون» تسلط یافته‌­اند.

یگان‌­های ارتش طی ساعات گذشته بر استحکامات و مواضع استقرار جبهة النصره در مناطق «کفریدون» و «الصیاغیة» در شهر «خان شیخون» تمرکز کردند که بر اثر عملیات آنها تعدادی از تروریست­‌های کشته و زخمی شدند و بقیه نیز فرار کردند.

یگان­‌های ارتش همچنین با حملات موشکی و توپخانه­‌ای در «کفرسنجه» و «النقیر» تعدادی از تروریست­‌ها را دستگیر کردند. اطلاعات میدانی حاکی از حالت ناامیدی و تزلزل در بین گروه­‌های تروریستی در سراسر جنوب ادلب است.

نیروهای ارتش در محور «التمانعه» در جنوب ادلب نیز سلسله عملیاتی را در مواضع استقرار و خطوط امداد گروه‌­های تروریستی انجام دادند که خسارت­‌های مالی و جانی فراوانی را به صفوف دشمن وارد کرده است.

یگان­‌های ارتش چهارشنبه گذشته توانستند مناطق «کفرعین»،‌ «خربة مرشد»، «المنطار» و ‌«تل عاس» در جنوب ادلب را بازپس گیرند و گروه­‌های تروریستی حاضر در این منطقه را به سختی شکست دهند.

 

ارتش سوریه خان شیخون جبهة النصرة
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر