کد خبر: 799618 A

یگان‌های ارتش سوریه به عملیات علیه تجمعات و مراکز استقرار گروه‌های تروریستی در حومه جنوبی ادلب ادامه داده و دامنه تسلط خود را اطراف شهر «خان شیخون» گسترش داده‌اند.

به گزارش ایلنا به نقل از سانا،‌ یگان‌های ارتش سوریه در حال حاصر با ادامه عملیات علیه تجمعات گروه‌های تروریستی در حومه جنوبی ادلب به یک کیلومتری شهر «خان شیخون» نزدیک شده و پس از وارد آوردن خسارت‌های جانی و مالی به صفوف دشمن دامنه تسلط خود را گسترش داده‌اند. 

یگان‌های ارتش طی دو روز گذشته درگیری‌های شدیدی را در محورهای شمال غرب خان شیخون با تروریست‌های جبهة النصره داشته‌اند که بر اثر آن تعدادی از تروریست‌ها کشته و زخمی شدند و روستاهای «عابدین»،‌ «خربة عابدین» و «ام زیتون» در غرب این شهر را تحت کنترل گرفتند. 

برخی یگان‌های ارتش سوریه حملات توپخانه‌ای و موشکی را به تروریست‌ها در اطراف شهرک التمانعه انجام داد و خطوط امداد گروه‌های تروریستی مورد حمایت ترکیه و کشورهای غربی را مختل کرد. 

ارتش چهارشنبه گذشته پس از تحمیل خسارت‌های مالی و جانی فراوان به گروه‌های تروریستی، کنترل مناطق «کفرعین»،‌ «خربة»،‌ «المنطار» و «تل عاس» در حومه جنوبی ادلب را در دست گرفتند.

 

ارتش سوریه ادلب خان شیخون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر