کد خبر: 796884 A

تعدادی از مزدوران ائتلاف متجاوز امروز -یکشنبه- بر اثر آتش ارتش و کمیته­ های مردمی یمن در محورهای «جیزان»،‌ «نجران» و «حیران» کشته و زخمی شدند.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری انصارالله، تعدادی از مزدوران ائتلاف متجاوز امروز -یکشنبه- بر اثر آتش سنگین ارتش و کمیته­‌های مردمی یمن در جبهه‌­های نجران، جازان و حیران کشته و زخمی شدند.

یک منبع نظامی توضیح داد که یگان مهندسی توسط بمب­‌های دست‌ساز، دو خودروی زرهی دشمن پشت روستای «الصیاب» در نزدیکی جازان منهدم و سرنشینان آن کشته شدند.

یگان­‌های دیگر مبارزان نیز عملیاتی را علیه مواضع ارتش سعودی در «قنبوره» و «برج رقعه» انجام دادند که چندین کشته و زخمی در صفوف دشمن بر جای گذاشت.

این منبع در ادامه افزود که تانک‌­های ارتش و کمیته­‌های مردمی یمن همچنین برج مراقبت و رادار ارتش سعودی در منطقه «جبل الدود» را بمباران کردند و تلفات جانی و مالی به صفوف دشمن وارد کرده است.

منبع مذکور اعلام کرد که مبارزان یمنی نفوذ مزدوران ارتش سعودی به «مربع الحماد» در نجران را خنثی کردند که چندین کشته و زخمی بر جای گذاشت و اجساد آنها در میدان همچنان رها شده است.

وی تأکید کرد که یک خودروی زرهی دشمن در حال انتقال ارتش سعودی با بمب دست‌ساز در جنوب غرب حیران منهدم و سرنشینان آن کشته و زخمی شدند.

ائتلاف متجاوز تلفات جانی و مالی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر