کد خبر: 792314 A

نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا روز گذشته- دوشنبه- به منظور تشویق رأی دهندگان برای مشارکت در انتخابات سال ۲۰۲۰ با خواننده رپ این کشور همکاری می¬کند.

به گزارش ایلنا به نقل از القدس العربی، «برنی سندرز»، نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به منظور جذب جوانان رأی‌دهنده به انتخابات ۲۰۲۰ با «کاردی بی»، خواننده رپ این کشور همکاری می‌کند. 

دو نفر در یک مرکز زیبائی در شهر «دیترویت» واقع در  شمال ایالات متحده که مکان مناسبی برای خوانندگی کاردی بی است، برای فیلمبرداری تبلیغاتی دیدار کردند. 

سندرز در مصاحبه با شبکه «سی‌ان‌ان» گفت: «پیش از آغاز تصویربرداری روی شیوه‌های جذب جوانان به مسائل سیاسی کار می‌کنیم، بسیاری از جوانان رأی می‌دهند،‌ اما این کافی نیست». 

کاردی بی پس از آن عکسی را در صفحه اینستاگرام خود در حال گفت و گو با سناتور مستقل از ایالت «ورمانت» منتشر و از او برای همکاری در راستای تغییر کشور قدردانی کرده است.

این برای نخستین بار نیست که کاردی بی از سندرز اعلام حمایت می‌کند. وی در ۱۶ جولای نیز در صفحه کاربری خود در توئیتر نوشت: «این مرد دیر زمانی است که برای تساوی حقوق و حقوق بشر مبارزه می‌کند». 

این خواننده آمریکائی اوایل سال جاری با حمله به «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری این کشور وی را به اجبار بسیاری از کارمندان به بازگشت به کار بدون حقوق برای کاهش آثار تعطیلی دولت فدرال متهم کرد. 

سندرز در نظر سنجی‌های سایت «رل کلر بولیتکس»، جایگاه دوم معادل ۱۵ درصد آرا را به خود اختصاص داده که با «الیزابت وارن» که ۱۴ و نیم درصد آرا را از آن خود کرده است، رقابتی تنگاتنگ دارد. وی در عین  حال با «جو بایدن» معاون رئیس جمهوری سابق آمریکا که از حمایت ۲۹ و سه دهم درصدی برخوردار است، اختلاف زیادی دارد. 

 

انتخابات برنی سندرز کاردی بی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر