کد خبر: 792011 A

گروه اطلاعاتی الصقور:

گروه اطلاعاتی «الصقور» (شاهین‌ها) در عراق اعلام کرد که سرکرده گروه تروریستی داعش در خاک سوریه پنهان بوده و فلج شده است.

 به گزارش ایلنا به نقل از مید لاین، گروه اطلاعاتی شاهین‌های عراق اعلام کرد که «ابوبکر البغدادی» سرکرده گروه تروریستی داعش در خاک سوریه حضور دارد.

«أبو علی البصری» رئیس هسته اطلاعاتی الصقور (شاهین‌ها) گفت: «پس از کشته شدن فرماندهان داعشی در جنگ سری در منطقه غرب و شکست نظامی داعش در عراق و سوریه،‌ خطر بزرگی ابوبکر البغدادی را که در حال حاضر در سوریه حضور دارد، از سوی معاونان عرب و خارجی وی تهدید می‌کند،‌ به گونه‌ای که او برای مبارزه با تهدیدهای موجود، عراق را به عنوان پایگاه امنیتی خود قرار داده و اولویت این تروریست بزرگ مقابله با تهدیدهای اطلاعاتی و حفظ این گروه تروریستی از نفوذ است». 

وی تأکید کرد که بغدادی همچنان از نفوذ و اطاعت بالا بین پیروان خود از ملیت‌های خارجی،‌ عرب و عراقی برخوردار است و تغییراتی را برای جایگزین تروریست‌هایی که در عملیات سوریه و آزادسازی نینوی و الرمادی و صلاح الدین و دیگر مناطق اشغالی کشته شده‌اند، ایجاد کرده است. 

این فرمانده عراقی در ادامه افزود: «البغدادی تروریست در عملیات شاهین‌های اطلاعاتی در منطقه هجین پیش از آزادی سازی آن در سال ۲۰۱۸  بر اثر اصابت ترکش به ستون فقراتش فلج شده است».

بصری در پایان تأکید کرد که داعش نباید فرصت نشر افکارش بین زنان و کودکان مناطق مورد نفوذش در سوریه و عراق را بیابد.

سوریه البغدادی اطلاعات الصقور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر