کد خبر: 791500 A

در واکنش به اعدام دو مجاهد شیعی؛

دبیرکل نُجَباء ضمن تصریح به اینکه حاکمان بحرین هویت ملی خود را از دست داده‌اند، از سکوت سازمان‌های مدعی حقوق‌بشر در برابر جنایات رژیم آل‌خلیفه ابراز تأسف کرد.

به گزارش ایلنا، دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء اعدام دو فعال مبارز شیعه به‌دست رژیم آل‌خلیفه را محکوم و از سکوت مدعیان حقوق‌بشر به‌شدت انتقاد کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین «اکرم الکعبی» با صدور بیانیه‌ای، حاکمان بحرین را «طاغوت» خواند و تصریح کرد: این رژیم، هویت بحرینی خود را از دست داده و آزادی، اراده و عزت ملت را سلب کرده است.

وی مبارزان اعدام شده بحرینی را «دو جوان شجاع پیرو رهبر آزادگان جهان امام حسین علیه‌السلام» توصیف کرده و افزود: بسیار اسفناک است که هر از گاه گروه جدیدی از مجاهدان به‌دست این رژیم ستمگر کشتار می‌شوند و جهانیان دم برنمی‌آورند؛ گویا سازمان‌های حقوق‌بشری تا به‌حال نامی از بحرین نشنیده‌اند یا این کشور اصلا در نقشه جهان وجود ندارد!

دبیرکل نُجَباء در ادامه، سازمان‌های مدعی حقوق‌بشر را ابزاری در دست استکبار و تروریسم دانست و خاطرنشان ساخت: سازمان ملل هم مستقل نیست و تحت مدیریت نیروهای شرور، به کشورهای دارای بمب اتمی و تسلیحات کشتار جمعی حق وتو داده است تا منافع استعماری خود را تأمین کنند.

الکعبی در پایان بیانیه خود ضمن آرزوی پیروزی و عزت برای خانواده‌های شهدای بحرینی و طلب ذلت و خواری دشمنان آن‌ها، تأکید کرد: ما با همه آزادگان جهان و خانواده این دو شهید پیمان می‌بندیم که در مسیرشان قدم برداریم.

رژیم آل‌خلیفه در ادامه جنایات مستمر خود، روز گذشته دو جوان معترض بحرینی به نام‌های «احمد الملالی» و «علی العرب» را با اتهامات واهی به جوخه اعدام سپرد.

جنبش نجباء
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر