کد خبر: 769842 A

یگان پهپادی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن روز گذشته- یکشنبه- با یک پهپاد «قاصف کا دو» مراسم و رژه نظامی متجاوزان و مزدوران در اردوگاه «راس عباس» در استان عدن را که در اشغال عربستان و امارات است، مورد هدف قرار داد.

به گزارش ایلنا به نقل از المسیره،‌ یگان پهپادی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن روز گذشته- یکشنبه- با یک پهپاد «قاصف کا دو» مراسم و رژه نظامی متجاوزان و مزدوران در اردوگاه «راس عباس» در استان عدن را که در اشغال عربستان و امارات است، مورد هدف قرار داد.

یک منبع در یگان نیروی هوایی یمن ضمن اعلام موفقیت‌آمیز بودن این حمله تأکید کرد که این عملیات پس از رصد اطلاعاتی دقیق انجام شده است. 

یگان پهپادی وابسته به ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در تاریخ ۱۰ ماه ژانویه گذشته به تجمعات مزدوران و متجاوزان در پایگاه «العند» در استان «لجج» واقع در جنوب این کشور حمله کرد و یک منبع نیروی هوائی تأکید کرد که این حمله هوایی پس از عملیات رصد مراکز و تحرکات نیروهای دشمن در داخل پایگاه صورت گرفت.

حمله پهپادی به پایگاه هوائی العند تلفات جانی زیادی در صفوف مزدوران برجای گذاشت و ده‌ها نفر از آنها، از جمله شماری از فرماندهان کشته و زخمی شدند.

ارتش وکمیته‌های مردمی یمن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر