کد خبر: 766034 A

یگان پهپادی جنبش انصار الله یمن صبح امروز- چهارشنبه- عملیات جدید حمله به فرودگاه نجران را با جنگنده «قاصف کا۲» برای دومین بار در ۲۴ ساعت گذشته انجام داد.

به گزارش ایلنا به نقل از المسیره، یگان پهپادی جنبش انصار الله یمن صبح امروز- چهارشنبه- عملیات جدید حمله به فرودگاه نجران را با جنگنده «قاصف کا۲» برای دومین بار در ۲۴ ساعت گذشته انجام داد.

یک منبع نظامی تأکید کرد که این عملیات پهپادی با استفاده از جنگنده  «قاصف کا ۲» انجام شد و فرودگاه هواپیماهای جنگی در نجران را مورد هدف قرار داد. 

این منبع بر موفقیت عملیات پهپادی جنبش انصارالله در فرودگاه نجران تأکید کرد و توضیح داد که هواپیماهای هدف قرار گرفته در این فرودگاه برای حمله و بمباران شهروندان بی‌گناه یمنی استفاده می‌شدند. 

یگان پهپادی انصار الله صبح روز گذشته نیز عملیاتی را از همین نوع علیه انبار سلاح در فرودگاه نجران انجام داد که موجب آتش‌سوزی در این مکان شده بود.

پیش از این نیز شبکه المسیره گزارش داد که ارتش و کمیته‌های مردمی یمن صبح امروز دو عملیات جداگانه در جبهه نجران انجام دادند که موجب بروز تلفاتی در صفوف دشمن سعودی شد. 

این منبع تأکید کرد که یک موشک از نوع زلزال ۱ به تجمعات مزدوران سعودی در منطقه «الصوح» نجران شلیک شد و چندین کشته و زخمی در صفوف آنها برجای گذاشت.

فرودگاه نجران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر