کد خبر: 759092 A

رئیس‌جمهوری آمریکا شبکه‌های اجتماعی را شرکای حزب دموکرات توصیف کرده و به آنها حمله کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از القدس العربی، «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا با انتشار توئیتی نوشت: «چگونه ممکن است "جیمز وودز" بازیگر آمریکائی که صدای قدرتمند جریان محافظه‌کار است، ‌به عنوان یک مسئول از فعالیت در توئیتر منع شده باشد».

وی در ادامه افزود: «شبکه‌های اجتاعی و رسانه‌های دروغ‌پرداز در کنار شریک خود، حزب دموکرات هیچ فکری درباره مشکلاتی که برای خود ایجاد می‌کنند، ندارند. این کاملا ناعادلانه است». 

به گزارش رسانه‌های آمریکا حساب کاربری وودز، به عنوان یکی از حامیان ترامپ ماه گذشته به دلیل نقض سیاست‌های این شرکت علیه رفتارهای نامناسب بسته شد.

این اظهارات ترامپ در حالی مطرح می‌شود که شبکه اجتماعی فیسبوک نیز روز پنج شنبه گذشته بسیاری از چهره‌های افراطی و سازمان‌هایشان را از دستیابی به پایگاه خود به صورت دائم منع کرد.

رئیس جمهوری آمریکا روز جمعه گذشته در توئیتی نوشت که روند نظارت بر شهروندان آمریکائی در شبکه‌های اجتماعی را همچنان پی گیری می‌کند.

«الکس جونز» از چهره‌های افراطی و مروج نظریه توطئه، «لوئیس فراخان» رهبر جنبش «امت اسلام» آمریکا و «میلو یانوپولوس» ‌نویسنده و سخنگوی راست افراطی از جمله افرادی هستند که از دسترسی به شبکه‌های فیسبوک و اینستاگرام  منع شده‌اند.

 

 

 

 

توئیتر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر