کد خبر: 723382 A

یک مقام ارشد دولتی آمریکا به روزنامه «نیویورک‌تایمز» گفت که پوست خوب رئیس‌جمهوری آمریکا ناشی از «ژن خوب» وی است.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری کنگره آمریکا، یک مقام ارشد آمریکا که خواست نامش فاش نشود، به روزنامه نیویوک تایمز گفت که «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا پیش از قرار گرفتن در برابر دوربین‌های تلویزیون از مقداری پودر روی صورت خود استفاده می‌کند. این پودر حاوی مواد شفاف‌کننده است و خاصیت برنزه کردن ندارد.

سخنان این مقام ارشد آمریکایی با مواضعی که «اوماروسا مانیگو نیومن» کارمند سابق کاخ سفید در کتاب خود در این‌باره مطرح کرده بود، در تضاد است. وی در این کتاب نوشته بود که رئیس‌جمهوری آمریکا  از دستگاه سولاریوم برای برنزه شدن استفاده می‌کند.

«جیمز کومی» مدیر سابق اف‌بی‌آی نیز در کتاب خود با عنوان «وفاداری برتر: حقیقت، دروغ‌ها و رهبری» نوشته است که ترامپ پوست خود را برنزه می‌کند.

وی در این‌باره نوشته است که زمانی که برای نخستین بار، دیداری حضوری با ترامپ داشته است، صورتش رنگی مایل به نارنجی داشته و زیر چشم‌هایش از سفیدی شبیه دو نیمه هلال ماه بود. کومی تاکید کرد که من آنجا حدس زدم که او از دستگاه برنزه کردن استفاده می‌کند.

با این وجود سه مقام کاخ سفید که مدتی را در آنجا سپری کرده‌اند، گفتند که چنین دستگاهی در محل اقامت رئیس‌جمهوری وجود ندارد.

دونالد ترامپ ژن خوب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر