کد خبر: 722541 A

حماس:

حماس علام کرد هیات مصری در واقع یک میانجی است که تمامی مسائل مربوط به امنیت نوار غره و روابط حماس با مصر را مورد بحث و بررسی قرار می دهد.

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز اطاع‌رسانی فلسطین، «محمود زهار» از رهبران جنبش مقاومت اسلامی «حماس» گفت که هیات مصری در واقع یک میانجی است که تمامی مسائل مربوط به امنیت نوار غره و روابط حماس با مصر را مورد بحث و بررسی قرار می دهد.

زهار امروز-پنجشنبه- در مصاحبه با کانال الغد تصریح کرد که هیات مصری در راستای مهار هرگونه مشکل با طرف فلسطینی در برهه کنونی و عبور از آن تلاش می کند.

وی خاطرنشان ساخت که پیش بینی می شود هیات امنیتی مصری امروز وارد نوار غزه شود و در مورد آتش بس در این منطقه بحث و گفت و گو کند.

هیاتی از سازمان اطلاعات مصر امروز طی سفری چند ساعته به منظور دیدار با رهبران جنبش مقاومت اسلامی «حماس» و بررسی آخرین تحولات فلسطین و پرونده آرام سازی اوضاع با رژیم صهیونیستی به نوار غزه سفر می کند.

این هیات سازمان اطلاعات مصر که مسئولیت نظارت بر پرونده آشتی ملی و تفاهمات آرام سازی با رژیم صهیونیستی را بر عهده دارد، به منظور بحث و رایزنی با رهبران حماس به غزه سفر می کند.

حماس فلسطین مصر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر