کد خبر: 714653 A

ترامپ توییت کرد:

رییس‌جمهوری آمریکا در سری توییت‌های صبحگاهی تلاش کرد تعطیلی دولت را به دموکرات‌ها نسبت دهد و همزمان از آنها درخواست کرد که برای اتمام این مشکل به واشنگتن بیایند.

به گزارش ایلنا، «دونالد ترامپ» رییس‌جمهوری آمریکا که سیاست‌ها، تصمیمات مهم داخلی و خارجی و انواع مطالب را از طریق توییتر منتشر می‌کند، امروز-شنبه- روز خود را با توییت‌هایی درباره روسیه و تعطیلی دولت ایالات متحده آغاز کرد.

ترامپ در توییتر نوشت: «دموکرات‌ها باید به واشنگتن بازگشته و برای پایان یافتن تعطیلی تلاش کرده و همزمان به بحران انسانی در مرز‌های جنوبی ما پایان دهند. من در کاخ‌سفید منتظر شما هستم!»

وی در توییتی دیگر ادامه داد: «۲۳ درصد زندانی‌های فدرال را مهاجران غیرقانونی تشکیل می‌دهند. دستگیری در مرز‌ها ۲۴۰ درصد افزایش یافته. در ایالت بزرگ تگزاس بین سال‌های ۲۰۱۱ الی ۲۰۱۸، مهاجران غیرقانونی ۲۹۲ هزار جرم، ۵۳۹ قتل، ۳ هزار و ۴۲۶ تجاوز جنسی و ۳ هزار حمل غیرقانونی سلاح مرتکب شدند. دموکرات‌ها برگردید

رییس‌جمهوری آمریکا افزود: «دموکرات‌ها می‌توانند در ۱۵ دقیقه تعطیلی را تمام کنند. به نمایندگان خود در کنگره و مجلس سنا زنگ بزنید و بگویید کار را انجام دهند!»

آمریکا دونالد ترامپ تعطیلی دولت فدرال آمریکا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر