کد خبر: 711949 A

فرمانده حشدالشعبی عراق در سالروز تاسیس ارتش:

فرمانده حشدالشعبی عراق امروز- یکشنبه- با تبریک به مناسبت سالروز تأسیس ارتش عراق تأکید کرد که قدرت و عزت ارتش، قدرت و افتخار مردم عراق و مایه سرافکندگی دشمن خواهد بود.

به گزارش ایلنا به نقل از سومریه نیوز، «ابومهدی المهندس» فرمانده حشدالشعبی عراق با انتشار بیانیه‌­ای به مناسبت نود و هشتمین سالروز تاسیس ارتش عراق گفت: «صمیمانه­‌ترین تبریک­‌ها و تهنیت‌ها را به سربازان قهرمان و فرماندهان دلاور در نود و هشتمین سالروز تشکیل هسته اصلی ارتش عراق تقدیم می­‌دارم».

وی افزود: «باعث افتخار و غرور است که در چنین روزی و با ایمان کامل بگویم  که مردم عراق سربازانی مؤمن، صبور و خویشتن دار دارند که دژ مستحکمی برای این ملت به شمار می­‌روند».

المهندس در ادامه گفت: «شما دیروز قهرمانانی بودید که با غرور و افتخار دوشادوش برادرانتان در حشد الشعبی و دیگر نیروهای امنیتی از خاک میهن دفاع کردید، خون­‌ها اهدا کردید و حماسه­‌ها سرودید و ثمره آن شکست سنگین دشمن و پیروزی مردم عراق بود».

فرمانده الحشد الشعبی در پایان گفت: «برادران و فرزندانم در ارتش عراق! بدانید که قدرت و عزت شما مایه فخر و مباهات ملت و شرمساری دشمنان است، دشمنانی که همواره برای تضعیف و شکست ما تلاش می­‌کنند اما هیهات! هرگز موفق نخواهند شد».  

حشد الشعبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر