کد خبر: 710751 A

پاسخ ترامپ به رامنی:

رییس‌جمهوری آمریکا به انتقاد‌های سناتور جمهوری‌خواه ایالت یوتا واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری کنگره آمریکا، «دونالد ترامپ» رییس‌جمهوری آمریکا امروز -چهارشنبه- با انتشار پیامی توییتری پاسخ انتقاد‌های مطرح شده توسط سناتور منتخب ایالت یوتا، «میت رامنی» را داد.

ترامپ نوشت: «حالا نوبت رامنی شده، اما خیلی سریع از او رد می‌شویم! سوال این است که آیا او یک جرقه است؟ امیدوارم این‌طور نباشد. ترجیح می‌دهم میت رامنی روی امنیت مرزی و چیزهای دیگری که می‌تواند در آنها مفید باشد، تمرکز کند. من، برخلاف او، پیروزی بزرگی کسب کردم. او باید برای تمامی جمهوری‌خواهان خوشحال باشد. بازیکن تیم باش تا پیروز شوی!»

رامنی نامزد پیشین ریاست‌جمهوری و سناتور جمهوری‌خواه ایالت یوتا، به‌تندی از ترامپ انتقاد کرد و گفت که وی باعث نگرانی در سراسر جهان شده است.

در مقاله‌ای که واشنگتن‌پست شامگاه گذشته -سه‌شنبه- آن را منتشر کرد، رامنی شماری از اقدام‌های ترامپ در ماه دسامبر را مورد انتقاد قرار داد.

وی در این مقاله نوشت: «انتصاب افراد کم‌تجربه در پست‌های ارشد، رها کردن هم‌پیمانان‌مان در جنگ و این مدعا که آمریکا تاکنون در مسائل بین‌المللی نقش “احمق” را ایفا می‌کرده همه از نقاط منفی دوران ریاست‌جمهوری او هستند.»

رامنی افزود: «حرف‌ها و اعمال ترامپ باعث نگرانی در سراسر جهان شده است.»

آمریکا میت رامنی دونالد ترامپ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر