کد خبر: 709518 A

یک نوار ویدئو که به دست رسانه‌های ترکیه رسیده نشان می‌دهد که تیم ترور سعودی در استانبول چمدانی را حمل می‌کرده که ممکن است بقایای روزنامه‌نگار منتقد در آن بوده باشد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اینترنتی شبکه الجزیره، یک نوار ویدئو که به دست رسانه‌های ترکیه رسیده نشان می‌دهد که تیم ترور سعودی در استانبول کیفی را حمل می‌کرده که ممکن است بقایای «جمال خاشقجی» روزنامه‌نگار منتقد، در آن بوده باشد. 

این ویدئو چند تن از اعضای این تیم را نشان می‌دهد که در روزی که خاشقجی در داخل کنسولگری عربستان در استانبول کشته شد، وارد این ساختمان می‌شوند. 

در این فیلم دیده می‌شود که یکی از اعضای این تیم کیف‌هایی را حمل می‌کند که به گزارش رسانه‌های ترکیه احتمالا حاوی قطعات بدن خاشقجی بوده است. 

این ویدئو نخستین‌بار از سوی شبکه خبری «هابر ترک» منتشر شد. هابر ترک این فیلم را از خبرنگار «دیلی صباح» گرفته و این خبرنگار نیز از طریق یک منبع به آن دسترسی پیدا کرده است. 

این منبع ارتباط‌های نزدیکی با تیم‌های اطلاعاتی ترکیه دارد.

خبرنگار الجزیره عنوان کرد که از آنجایی که هیچ مدرکی دال بر خروج این کیف‌ها از کنسولگری عربستان وجود ندارد، انتشار این ویدئو ابعاد تازه‌ای را پیش پای این پرونده قرار می‌دهد.

 

جمال خاشقجی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر