کد خبر: 705233 A

خبرگزاری آناتولی ترکیه امروز- چهارشنبه- تصاویر جدیدی را منتشر کرد که گفته می‌­شود متعلق به افراد تیم امنیتی ترور روزنامه‌نگار سعودی در کنسولگری استانبول است.

به گزارش ایلنا به نقل از روسیا الیوم، خبرگزاری آناتولی ترکیه با انتشار تصاویر جدیدی نوشت که این تصاویر، اعضای تیم ترور «جمال خاشقجی» روزنامه‌نگار منتقد سعودی هنگام ورود و خروج از استانبول و نیز هنگام ورود به مقر کنسولگری در این شهر را نشان می­‌دهند.

 

این

این خبرگزاری تاکید کرد که تیم ویژه­ای از دستگاه اطلاعات ترکیه و اداره اطلاعات و ضد تروریسم استانبول، ۱۴۷ فایل ثبت شده در دوربین­‌های کنترل ۸۰ نقطه از شهر را  در چارچوب تحقیق از این پرونده، از جمله فایل­‌های ضبط شده در فرودگاه بین‌المللی آتاتورک، مورد بررسی قرار داده‌­اند.

خبرگزاری آناتولی در ادامه نوشت این فایل‌­های سه هزار و ۵۰۰ دقیقه‌­ای این فرصت را به بارزرسان داد که تحرکات گروه امنیتی ۱۵ نفره سعودی را گام به گام و لحظه به لحظه از زمان ورود به کشور تا لحظه خروج بررسی کنند.

ترکیه بارها نسبت به عدم همکاری عربستان در پرونده خاشقجی ابراز نارضایتی کرده و ریاض را به تلاش برای سرپوش گذاشتن بر این موضوع متهم کرده و خواستار تحویل متهمان به آنکارا شده است.

خاشقجی تصاویر جدید تیم ترور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر