کد خبر: 685960 A

ساکنان یکی از محله‌های ریاض با سر و صداهای بلند و موسیقی وحشتناکی که خواب آنها را مختل کرد،‌ بیدار شدند و متوجه شدند که گروهی از تقلید‌کنندگان عادت‌های آمریکایی تصمیم به برگزاری جشن هالووین گرفته‌اند.

به گزارش ایلنا به نقل از روسیا الیوم،‌ ساکنان یکی از محله‌های ریاض که نیمه شب با صدای بلند موسیقی از خواب بیدار شده بودند، برای شناخت و تشخیص منبع این صداهای بلند با پلیس تماس گرفته و پلیس نیز عاملان برگزاری این جشن را که در پوشش غربی هالووین ظاهر شده بودند و نیز شرکت‌کنندگان در این مراسم را بازداشت کرد.

  روزنامه «الأنباء» عربستان سعودی نیز نوشت که این اتفاق در ساعات پایانی شب گذشته رخ داده است.

این روزنامه افزود: «رفتارهای غیر معمول و عجیب صورت گرفته توسط برخی از شرکت‌کنندگان در این مراسم که با پوشش عجیب غربی و صورتک­‌های ترسناک ظاهر شده بودند، باعث نگرانی ساکنان محل شده بود».

پلیس ریاض اعلام کرد این جشن بدون مجوز و در قبال دریافت مبالغ هنگفت برگزار شده است. به همین دلیل پلیس عاملان اصلی این اختلال را به اتهام عدم مجوز و آزار و اذیت ساکنان محل بازداشت کرد.

هالووین، جشن ترسناکی است که در آمریکا و برخی کشورهای غربی مرسوم بوده و شرکت‌کنندگان با پوشیدن لباس‌های عجیب و صورتک­‌های ترسناک و موسیقی‌­های بلند رقص و پایکوبی کرده و فریاد می­‌کشند.  

 

 

 

عربستان سعودی هالووین در عربستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر