کد خبر: 685323 A

رئیس‌جمهوری آمریکا مدعی شد که رسانه‌ها تلاش دارند هواداران او را بدنام کنند.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اینترنتی دد لاین، «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا، روز گذشته -جمعه- در کارزاری انتخاباتی در کارولینای شمالی بار دیگر به رسانه‌ها حمله کرد و مدعی شد که آنان سعی دارند او را مسئول بسته‌های انفجاری بدانند که در روزهای اخیر بدل به تیتر اول بسیاری از خبرگزاری‌های آمریکا و جهان شده است. 

«سزار سایوک» متهم است که بسته‌هایی انفجاری را برای اعضای برجسته حزب دموکرات پست کرده بود. رئیس‌جمهوری آمریکا گفت که نمی‌توان این فرد را بخشی از هواداران او دانست. 

ترامپ گفت: «رسانه‌ها تلاش دارند به هواداران بی‌نظیر ما در این جنبش حمله کنند. ما خواهان پوشش صادقانه از سوی رسانه‌ها هستیم. تنها همین را می‌خواهیم!»

وی همچنین از پلیس فدرال آمریکا (اف‌بی‌آی)، نیروهای امنیتی و پلیس محلی و ایالتی برای یافتن سریع سایوک تقدیر کرد و گفت: «ما عاشق پلیس و نیروهای امنیتی‌مان هستیم. خشونت سیاسی هیچ‌گاه نباید جایی در آمریکا داشته باشد و من هر چه در توان دارم برای متوقف کردنش انجام می‌دهم.»

وی همچنین خواستار «پایان یافتن سیاست تخریب شخصیت» شد و اشاره کرد که «رسانه‌ها، چه بخواهند و چه نه، نقش مهمی در این مساله ایفا می‌کنند.» 

 

دونالد ترامپ سزار سایوک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر