کد خبر: 220402 A

جدایی‌طلبان در کشمیر در پی کشته شدن دو نوجوان در این منطقه دست به اعتصاب زدند که در نتیجه آن تمامی مغازه‌ها و اداره‌ها تعطیل شدند و نیروهای پلیس تلاش کردند تا با استفاده از گاز اشک‌آور جمعیت معترض را متفرق کنند.

جدایی‌طلبان در کشمیر به‌ دنبال کشته شدن دو نوجوان توسط نیروهای نظامی، دست به اقدام‌های اعتراضی و اعتصاب زدند.

به گزارش ایلنا به نقل از آسوشیتدپرس، جدایی‌طلبان در کشمیر در پی کشته شدن دو نوجوان در این منطقه دست به اعتصاب زدند که در نتیجه آن تمامی مغازه‌ها و اداره‌ها تعطیل شدند و نیروهای پلیس تلاش کردند تا با استفاده از گاز اشک‌آور جمعیت معترض را متفرق کنند.

معترضان در محدوده شهر «سریناگار» پایتخت تابستانی کشمیر، با پرتاب سنگ به سمت نیروهای امنیتی در برابر گاز اشک‌آور مقاومت کردند.

نیروهای پلیس کشمیر اخیرا به خودرویی حامل چهار نوجوان شلیک کردند که در اثر آن دو نوجوان کشته و دو نفر دیگر زخمی شدند که وضعیت آنها پایدار گزارش شده است.

یکی از مقام‌های پلیس کشمیر گفت که نیروهای پلیس پس از آن‌که راننده خودرو در دو نقطه هشدار پلیس مبنی بر توقف خودرو را نادیده گرفت، به سمت آن شلیک کردند.

بر اساس این گزارش، «عبدل غنی میر» کارآگاه عمومی در کشمیر دادخواستی علیه سربازانی که به سمت خودرو حامل چهار نوجوان شلیک کردند، دریافت کرده است.

پایتخت خودرو کشمیر گاز نیروهای امنیتی پلیس معترضان نوجوان اشک متفرق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر