کد خبر: 1084702 A

نتانیاهو خطاب به رئیس جدید موساد:

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی خطاب به رئیس جدید موساد گفت که حتی در صورت تنش با آمریکا، نباید از مقابله با ایران کوتاه بیاییم.

به گزارش ایلنا به نقل از اسپوتنیک، «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر اسرائیل امروز -سه‌شنبه- به «دیوید بارنیا» رئیس جدید سازمان اطلاعات جاسوسی این رژیم (موساد) مأموریت داد که هر کاری انجام دهد تا اطمینان حاصل شود که «ایران تحت هیچ شرایطی» سلاح هسته‌ای تولید نمی‌کند. 

وی به بارنیا گفت: «اگر ما مجبور به انتخاب باشیم، که امیدوارم این اتفاق نیفتد، بین اصطکاک با دوست بزرگمان ایالات متحده و از بین بردن تهدید وجودی ایران، گزینه دوم از اهمیت بیشتری برخوردار خواهد بود. شما باید هر کاری را انجام دهید تا ایران تحت هیچ شرایطی به سلاح هسته‌ای دست پیدا نکند».

نتانیاهو با تکرار برخی ادعاهای بی‌اساس درباره ماهیت برنامه هسته‌ای ایران گفت: «بزرگ‌ترین تهدید برای ما تهدید موجودیت ما توسط ایران و تلاش‌های آن برای دستیابی به سلاح هسته‌ای است. مهم نیست آیا ما با سلاح هسته‌ای تهدید می‌شویم یا ده‌ها هزار حمله موشکی یا ده‌ها هزار حمله موشک پشتیبانی شده توسط سلاح‌های هسته‌ای. این تهدیدی برای ادامه هدف صهیونیسم است و ما باید دائما علیه آن مقابله کنیم».

نتانیاهو خطاب به رئیس جدید موساد گفت: «روز گذشته در مورد عملیاتی که انجام شده صحبت کردیم و آنها باید ادامه پیدا کنند».

نخست‌وزیر اسرائیل در ادامه یاوه‌گویی‌های خود گفت: «ایران با سایر کشورها در برنامه هسته‌ای متفاوت است، زیاده‌خواهی یک گزینه نیست».

 

دیوید بارنیا بیامین نتانیاهو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر