کد خبر: 1012290 A

مهم‌ترین اخبار جهان در ۱۲ ساعت گذشته؛

کشته شدن یک افسر روس در قره‌باغ، رایزنی وزیر جنگ رژیم صهیونیستی و رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا و سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی توسط جوانان فلسطینی مهم‌ترین اخبار جهان در ۱۲ ساعت گذشته است.

به گزارش ایلنا، ​سخنگوی وزارت امور خارجه از افتتاح دومین نقطه مرزی رسمی بین جمهوری اسلامی ایران و پاکستان در تاریخ شنبه ٢٩ آذر ماه ١٣٩٩ خبر داد.

- مشاور ویژه رئیس جمهور سوریه در گفت‌وگو با شبکه المیادین تصریح کرد که هیچ‌کس نمی‌تواند در خصوص نوع رابطه دمشق با ایران، حزب الله و مقاومت فلسطین تصمیم بگیرد.

- وزیر جنگ رژیم صهیونیستی و رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا که به سرزمین‌های اشغالی سفر کرده است، با محوریت ایران رایزنی کردند.

- رئیس‌جمهوری آمریکا با همتای فرانسوی خود که به ویروس کرونا مبتلا شده است، تلفنی گفت‌وگو کرد.

- قانون‌گذار دموکرات و مسلمان مجلس نمایندگان آمریکا تاکید کرد که سیاست رئیس‌جمهوری فعلی این کشور در قبال ایران دچار شکست آشکاری شده است.

- وزارت دفاع روسیه از کشته شدن یک افسر روس در قره باغ خبر داد.

- تعدادی از جوانان فلسطینی یک فروند پهپاد صهیونیستی را در روستای کفرقدوم در شرق قلقیلیا واقع در کرانه باختری ساقط کردند.

- سازمان غذا و داروی آمریکا ایمنی واکسن کرونای شرکت «مدرنا» را تأیید و برای آن مجوز استفاده اضطراری صادر کرده است.

- نامزد روزنامه‌نگار منتقد سعودی از رئیس‌جمهوری منتخب آمریکا خواست، وعده انتخاباتی خود مبنی بر این‌که عربستان بهای قتل این منتقد را خواهد پرداخت، را محقق کند.

- رئیس‌جمهوری آمریکا مصوبه کنگره این کشور برای تمدید دو روزه بودجه با هدف ممانعت از تعطیلی دولت را امضا کرد.

 

رژیم صهیونیستی روسیه جو بایدن دونالد ترامپ قره‌باغ بنی گانتز مارک میلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر