کد خبر: 249972 A

رییس اتاق بازرگانی ایران:

اتاق بازرگانی استان بوشهر از اتاق‌های مطرح در سطح کشور است که می تواند همواره در اقتصاد کلان کشور تاثیر گذار باشد.

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: تعامل سازنده با قوای سه گانه می تواند زمینه ساز هموار تر شدن و حل مشکلات بخش اقتصادی کشور شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، غلامحسین شافعی روز شنبه در آیین آغاز به کار ساختمان جدید اتاق بازرگانی استان بوشهر افزود: حرکت فعالان اقتصادی در راستای اقتصاد باید با تکیه بر انسجام شکل بگیرد.

وی یادآورشد: درشرایط کنونی اقتصاد درکشور با شرایط ویژه ای مواجه ایم که برخی از این اتفاق ها از بی برنامه بودن خودمان درگذشته ناشی شده است.

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ابران اظهارداشت: باید نگاه مقابله با مشکلات اقتصادی به سمت و سوی مبارزه با این شرایط تقویت شده و مانند زمان دفاع مقدس مبارزه کنیم.

شافعی ادامه داد: فعالیت های اقتصادی در استان بوشهر دارای قدمت بوده و به لحاظ دارا بودن ظرفیت در بخش های مختلف یک نقطه استراتژیک در اقتصاد کشور محسوب می شود.

وی گفت: استان بوشهر دارای پتانسیل های مختلف به ویژه در زمینه نفت، گاز، پتروشیمی و حمل و نقل است.

شافعی اضافه کرد: در زمان گذشته بوشهر دریچه اصلی تجارت در کشور بوده و در آینده نیز آنچه در زمینه تجارت مد نظر است بوشهر به عنوان ایفاگر نقش اصلی در این راستا موثر خواهد بود.

وی افزود: نسبت به بوشهر باید یک نگاه متفاوت ملی صورت بگیرد.

شافعی یادآورشد: اتاق بازرگانی استان بوشهر از اتاق‌های مطرح در سطح کشور است که می تواند همواره در اقتصاد کلان کشور تاثیر گذار باشد.

اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی استان بوشهر اقتصاد اقتصاد کشور ایران پتروشیمی حمل و نقل سه گانه گاز مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر