کد خبر: 945850 A

پروژه­‌های شهری کلان شهرها رونق می­‌گیرند؛

تامین سرمایه امین برای تکمیل خطوط 3 ،6 ،7 متروی تهران و سامانه اتوبوسرانی شهر تهران با انتشار اوراق مشارکت به مبلغ 15،000 میلیارد ریال به میدان آمد .

به گزارش ایلنا، سلمان خادم­‌الملّه مدیر عامل تامین سرمایه امین با بیان این مطلب گفت: این اوراق با عاملیت و ضمانت بانک رفاه کارگران منتشر شده و معاملات ثانویه آن نیز در بورس اوراق بهادار تهران به انجام خواهد رسید. هم­چنین نرخ سود علی­الحساب اوراق 18 درصد است که در مقاطع زمانی سه ماه به دارندگان اوراق پرداخت می­شود.

خادم‌­الملّه با اشاره به اینکه در سال گذشته اوراق مشارکت 9،000 میلیارد ریالی با مشارکت تامین سرمایه امین برای تامین مالی خط 6 و 7 متروی تهران  منتشر شد افزود : تامین سرمایه امین تلاش می­کند با استفاده از ظرفیت بازار سرمایه و تمرکز بر اوراق بدهی در همکاری و مشارکت سیستم بانکی کشور، تامین مالی توسعه زیرساخت­های شهری به خصوص کلان شهر تهران را با وجود تنگناهای مالی شهرداری به ثمر و نتیجه مطلوب برساند

مدیر عامل تامین سرمایه امین با اشاره به اجرای طرح فاز 4 خط 3 قطار شهری مشهد و طرح بازسازی و بهسازی بافت فرسوده اطراف حرم مطهر رضوی از انتشار اوراق مشارکت به مبلغ 6،270 میلیارد ریال برای شهرداری مشهد خبر داد و افزود : عرضه این اوراق در حالی انجام شد که تامین سرمایه امین متعهد پذیره‌نویسی و بازارگردان این اوراق بود و با عاملیت و ضمانت بانک­ صنعت و معدن و بانک ملی ایران منتشر شده است.

خادم‌­الملّه اظهار داشت : نرخ سود علی­الحساب اوراق 18 درصد است که در مقاطع زمانی سه ماه به دارندگان اوراق پرداخت می­شود.

وی تصریح کرد:  تامین سرمایه امین در سال­های گذشته نسبت به انتشار اوراق مشارکت 15،000 میلیارد ریالی برای توسعه قطار شهری مشهد و اوراق مشارکت 5،500 میلیارد ریالی برای ترمیم بافت فرسوده شهر مشهد اقدام داشت.

حرم مطهر سرمایه شهر تهران مشهد قطار شهری مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر