کد خبر: 930091 A

پذیره‌نویسی صندوق ارزش آفرین بیدار با افزایش سقف ۳۰۰ میلیون واحدی ادامه پیدا کرد و در کمتر از ۱۳ دقیقه رکورد قبلی این صندوق جابه جا شد.

به گزارش ایلنا،  «ارزش»  در نخستین روز پذیره‌نویسی با تقاضای بیش از ۲ برابری سقف خود در کمتر از 20 دقیقه روبرو شد و موفق به شکستن رکورد پذیره‌نویسی در صندوق‌ها شد.

به دنبال این استقبال عمومی از «ارزش»، سقف پذیره‌نویسی به ۳۰۰ میلیارد تومان افزایش پیدا کرد اما روز گذشته بار دیگر شاهد انبوهی از تقاضا (450 میلیون تقاضا) و پر شدن سقف تعیین شده 300 میلیونی در کمتر از ۱۳ دقیقه بودیم. به این ترتیب «ارزش» رکورد قبلی خود را ارتقا بخشید.

پذیره‌نویسی صندوق سرمایه‌گذاری در سهام "ارزش آفرین بیدار" که مدیریت آن با شرکت سبدگردان کارگزاری اقتصاد بیدار است از روز سه‌شنبه ۲۷ خرداد ماه آغاز و مقرر شده بود تا برای پنج روز کاری ادامه یابد.

ارزش اسمی هر واحد صندوق ۱۰ هزار ریال بوده و هیچ محدودیتی در میزان سرمایه‌گذاری آن وجود نداشت. از این رو حداقل میزان خرید برای هر فرد، یک واحد (یعنی هزار تومان) بود. بر اساس اظهارات رئیس هیات‌‌مدیره سبدگردانی اقتصاد بیدار، صندوق ارزش حدود ۱۰ روز پس از اتمام پذیره‌نویسی قابل معامله می‌شود.

اقتصاد سرمایه سهام ارزش رکورد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر