کد خبر: 248335 A

ارزش معاملات بازار فرابورس در روز جاری با تغییر مالکیت ۱۰۱ میلیون و ۲۴۰ ورقه بهادار، به ۵۹۸ میلیارد ریال رسید.

ارزش معاملات بازار فرابورس در روز جاری با تغییر مالکیت ۱۰۱ میلیون و ۲۴۰ ورقه بهادار، به ۵۹۸ میلیارد ریال رسید.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فرابورس ایران، بازار فرابورس طی روز جاری با معامله ۱۰۱ میلیون و ۲۴۰ هزار اوراق بهادار در ۱۹ هزار و ۷۰۵ نوبت به کار خود پایان داد و شاخص روی عدد ۷۳۵ واحد ایستاد.

در حالی که بیشترین افزایش قیمت امروز متعلق به شرکت های صنعتی مینو، بهمن لیزینگ و گسترش سرمایه گذاری ایرانیان و بیشترین کاهش قیمت مربوط به حق تقدم بیمه نوین، پتروشیمی امیرکبیر و بیمه کارآفرین بود، ارزش کل معاملات به ۵۹۸ میلیارد و ۶۹۰ میلیون ریال رسید.

بانک حکمت ایرانیان با معامله ۱۵ میلیون و ۳۹۰ هزار سهم بیشترین حجم معاملات را به خود اختصاص داد و ارزش معاملات سرمایه گذاری مسکن تهران با رقمی معادل ۲۷ میلیارد و ۲۲۰ میلیون ریال در صدر قرار گرفت.

در بازار اوراق با درآمد ثابت شاهد دست به دست شدن ۷۷ هزار و ۳۹۰ برگه از اوراق مشارکت سه ماهه نارنجستان بودیم و صندوق سرمایه گذاری اطلس نیز با ۱۳ هزار و ۲۲۷ معامله، بیشترین حجم معاملات صندوق های قابل معامله را به خود اختصاص داد.

طبق این گزارش، در پایان معاملات امروز نماد معاملاتی شرکت بیمه آرمان، جهت برگزاری مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده صاحبان سهام در روز چهارشنبه مورخ ۱۵ بهمن، متوقف شد.

افزایش قیمت ایران پتروشیمی درآمد روابط عمومی سرمایه گذاری سهام شاخص مسکن میلیون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر