کد خبر: 999510 A

وقتی به یک تحول بزرگ در خانه یا فضای دیگر فکر میکنیم اصلی ترین اتفاق برای ایجاد این تحول ، بازسازی منزل میباشد ، بنابراین بازسازی بنای قدیمی میتواند گزینه ی مناسبی به جای تعویض خانه باشد.

وقتی به یک تحول بزرگ در خانه یا فضای دیگر فکر میکنیم اصلی ترین اتفاق برای ایجاد این تحول ، بازسازی منزل می‌باشد، بنابراین بازسازی بنای قدیمی میتواند گزینه ی مناسبی به جای تعویض خانه باشد.

بازسازی منزل شامل قسمت های متفاوتی میباشد که در ادامه به اصلی‌ترین آن‌ها می‌پردازیم.

از جمله موارد مهمی که میتوان نام برد:

 بازسازی فضاهایی که بر استقامت ساختمان اثر گذار میباشد و بخش هایی که در طرح و زیبایی فضای ما تاثیر میگذارد.

بنابراین اگر در خانه ای که هستید نیاز به بازسازی دارید و یا خانه ای که میخواهید به آن بروید قدیمی است، درصدد بازسازی آن باشید زیرا بازسازی تاثیر بسیار مهمی بر روحیه شما و خانواده‌تان دارد.

در هر صورت هر خانه و یا هر ساختمانی بعد از مدتی نیاز به بازسازی دارد، زیرا فضاها و یا موارد استفاده شده در آن پس از مدتی فرسوده میشوند و کارایی خود را از دست میدهند، مواردی مانند تاسیسات ساختمان ، دیوارها

گچ‌ها و یا ستونها

یثقاغ

بنابراین بازسازی  خانه علاوه بر زیبایی بر نوسازی و ترممیم و استحکام دوباره‌ی ساختمان به ما کمک میکند.

برای شروع بازسازی باید بعد از شناخت یک تیم مجرب در این زمینه کار را شروع کرد و قبل از آن باید قسمت‌هایی که نیاز به بازسازی دارند را شناسایی کرد و برای آن برنامه ریزی کرد و طبق آن پیش رفت، این کار نظم خاصی به روند کار میدهد.

در شروع بازسازی ابتدا باید از بازسازی تاسیسات در صورت نیاز شروع کرد و بعد از آن نوبت به ترمیم نقاط تخریب شده میباشد.

دیوارها و کف ها نیز نقش اساسی در فضای خانه دارند و در بازسازی دیوارها ابتدا باید نقاطی از دیوار که ترمیم شده را درست کرد و بعد از آن مراحل گچ کاری و رنگ آمیزی دیوار میباشد.

در بعضی موارد در بازسازی برخی به تخریب و یا عقب و جلو کردن دیوارها میپردازند ، این در صورتی میباشد که دیوارها باربر نباشند.

همچنین اجرا و تعویض کفپوش‌ها از جمله مواردی است که در بازسازی ساختمان تاثیر بسیاری دارد.

از موارد دیگری که در بازسازی ساختمان مورد توجه قرار میگیرد ، تعویض پنجره ها و درب ها میباشد که تاثیر زیادی بر فضای خانه دارد.

سقف ها نیز از مواردی هستند که در بازسازی مورد توجه قرار میگیرند و اجرای سقف‌های کناف و یا سقف های کاذب و یا بازسازی قسمت‌های فرسوده نقش مهمی در نوسازی خانه دارد.

چرا باید ساختمان و منزل خود را بازسازی کنیم؟

  1. با فرسودگی بنای ساختمان نیاز است با انجام تغییراتی نسبت به بالا بردن استحکام ساختمان و امنیت آن در مقابل حوادث طبیعی مانند زلزله اقدام کنیم.
  2. ایجاد تنوع و زیبایی بیشتر خانه و ایجاد یک فضای نو مدرن
  3. افزایش ارزش و قیمت ساختمان
  4. با زیاد شدن تعداد افراد خانه نیاز به فضای بهینه و بیشتر
  5. تخریب و حذف بخش های اضافه منزل مانند برخی دیوارها
  6. تغییر کاربری دکوراسیون داخلی

گروه بازسازی و معماری پرهام با بیش از یک دهه سابقه و با بکارگیری افراد متخصص آماده ارائه بهترین خدمات در زمینه بازسازی ساختمان و تعویض و اجرای انواع کابینت به مشتریان عزیز است.

جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

تلفن: 02176710898

ساخت رویای شما هنر ماست.

یقاغ

 

 

 

بازسازی منزل بازسازی خانه بازسازی ساختمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر