سرخط خبرها:
کد خبر: 998873 A

زیبایی و نوع پوشش یک فرد، تا حدودی شخصیت وی را نیز نشان می دهد. این امر در خانم‌ها و آقایان یکی است اما در این زمینه خانم‌ها بیشتر از آقایان به ظاهر خود اهمیت...

برای خرید لباس زنانه و روسری و مانتو درجه یک و ارزان به کجا برم؟

زیبایی و نوع پوشش یک فرد، تا حدودی شخصیت وی را نیز نشان می دهد. این امر در خانم‌ها و آقایان یکی است اما در این زمینه خانم‌ها بیشتر از آقایان به ظاهر خود اهمیت می‌دهند و این امر بیشتر به دلیل نوع پوشش آن‌هاست. خانم‌ها در خرید روسری، مانتو و لباس زنانه جدید بیشتر توجه دارند. هر ساله تن پوش‌هایی زیبا مطابق با فصل سال و مطابق با سلیقه ی فرد به بازار عرضه می شود و این یکی از نکاتی است که باعث تنوع طلبی بانوان شده است.

روسری

مردم روسری را فقط به عنوان یک سرپوش قلمداد می‌کنند. این در حالی است که علاوه بر سرپوش، باعث جذابیت هر چه بیشتر بانوان می‌شود. اگر می‌خواهید بدانید چگونه باعث زیبایی شما بانوی محترم می‌شود، کافی است در فضای مجازی جستجوی کوچکی انجام داده، خواهید دید فیلم های زیاد، متنوع و جذابی در این زمینه وجود دارد که با یک تکه پارچه ی مربعی مدل‌های زیبایی را به ورطه‌ ایده در می‌آورند. از این ایده‌ها استفاده کنید.   

معمولا روسری بسته به سلیقه فرد در ابعاد گوناگون وجود دارد. جنس این نوع پوشش زنانه با سایز آن متناسب است به این صورت که در سال 95 سایز 100*100 از جنس ابریشم و ساتن با طرح گل‌های درشت مورد توجه قرار گرفت و در سال 96 نیز سایز 120*120 و 140*140 که به روسری قواره بزرگ معروف شد و در سال روسری حریر با گل‌های سنتی قدیم، توجه خانم‌ها را به خود جلب کرد.

شاید به روسری‌های قواره بزرگ به این چشم نگاه کنیم که در بین خانم‌های مسن‌تر محبوب است؛ ولی در سال‌های پیش این نوع روسری در بین بانوان جوان نیز مورد استقبال قرار گرفت. هم اکنون در بازار روسری‌ها در مدل‌ها و جنس‌های متنوعی(نخ، ابریشم، ساتن، حاشیه دار، ساده، طرح دار، و...) با توجه به سلیقه افراد عرضه می شوند.

خرید روسری

در ایامی از سال مانند روز مادر و همسر و یا تولد بازار روسری رونق می‌گیرد. اما باید بدانیم که انتخاب روسری زیبا و با کیفیت و مهم تر از آن طرح و رنگ روسری‌ای که با چهره فرد بیاید کاری دشوار است. پس باید در انتخاب روسری برای دیگری سلیقه ی او را مد نظر قرار داد.

خرید روسری

خرید مانتو جدید

خرید مانتو جدید یا تن پوش از جمله پوششی است که مطابق با فصل سال عرضه می‌شود. هر ساله برای بهبود کیفیت کار مدل‌های جدیدی که قبلا دیده نشده به بازار عرضه می‌کنند. که این امر به جذابیت هر چه بیشتر خانم‌ها کمک می‌کند. جالب است بدانید، تعدادی از مانتوها به دلیل نوع دوخت، نوع پارچه، کاربرد، رنگ و... دارای اسامی خاصی هستند. این نام ها شامل: مانتوهای سنتی، مانتو جلو باز، مانتو دکه دار یا بدون دکمه، مانتو جین، مانتو یقه انگلیسی و... هستند که هر چند سالی به صورت چرخشی مد می‌شوند اما در سبک و سیاق جدید و مطابق مد روز. این گونه مانتوها بیشتر برای نوجوانان و جوانان عرضه می شود. تن پوش زنانه مصارف متعددی دارند. از جمله برای بیرون از خانه، اداره، مجلسی، فرهنگی طراحی می شود.

انواع مانتو

بانوان ایران زمین بر حسب موقعیت‌های مختلف، انواع متنوعی مانتو را استفاده می نمایند. انواع مانتو برای سفارش عبارت اند از:

  • مانتو ساده
  • مانتو اسپرت
  • مانتو کلاسیک
  • مانتو مجلسی
  • مانتو دانش آموزی و دانشجویی
  • مانتو اداری
  • مانتو تابستانی
  • مانتو زمستان
  • خرید مانتو جدید

لباس زنانه جدید

محیط هایی که در آن حضور دارید متفاوتند و لازم است بر حسب آن پوشش خود را انتخاب کنید. احتمال دارد این محیط، یک دورهمی دوستانه  باشد و یا ممکن است که یک مهمانی بزرگ بدون دوستان صمیمی باشد و در آن افرادی حضور داشته باشند که با آن‌ها رو در بایستی دارید و یا در محیطی رسمی مانند اداره باشید. در این میان لباس بانوان بیشتر از آقایان به چشم می‌آید. به همین دلیل است که بهتر است لباس زنانه، برای انواع مهمانی‌ها  و دیدارها متفاوت باشد تا ظاهری شیک و آراسته نسبت به آن محیط داشته باشید. نکته مهمی که خیلی از خانم‌ها پشت گوش می‌اندازند خرید مانتو جدید و یا لباس مهمانی یا شب بر اساس فرم بدنشان است که اهمیت آن را دست کم می‌گیرند. چه بسا بانوانی هستند که بدون در نظر گرفتن فرم بدنشان مانتوهایی خریداری کرده، که از زیبایی ظاهری آن‌ها کاسته شده یا مورد تمسخر واقع شده اند.

نکته مهمی که می تواند در خرید لباس زنانه شما را یاری کند، توجه به زمان و مکان مهمانی یا یک دیدار است. طبیعی است که لباس یک قرار صبحانه در تابستان با دوستان در خانه، نسبت به قرار صبحانه کاری در زمستان واقع در سرکار متفاوت‌تر از هم است.  

چیکااستور بهترین فروشگاه برای خرید مانتو و روسری در ایام کرونا

در ایام کرونا  که همه تلاش می کنند سهمی در از بین بردن این ویروس داشته باشند و آن اینکه بودن در منزل بهترین گزینه مهار آن است؛ فروشگاه چیکا استور نیز از این دغدغه مثتتنی نبوده و برای راحتی شما فروش خود را به صورت اینترنتی از طریق وب سایت چیکا استور عرضه می کند. این فروشگاه با عرضه ی انواع پوشش‌های زنانه با کیفیتی عالی و قیمتی مناسب در حال فعالیت است.

خرید لباس زنانه، خرید روسری و خرید مانتو جدید توسط وب سایت چیکااستور برای کاربران فراهم شده است و کاربران می توانند بدون نیاز مراجعه حضوری به فروشگاه های شهر خرید خود را انجام دهند. فروشگاه چیکااستور ارائه دهنده عالی ترین جنس روسری، شال، مانتو به خانم های ایرانی است.

خرید به صورت حضوری، نیاز به زمان طولانی دارد و باید از قبل برنامه ریزی شده باشد. چیکااستور با فعالیت اینترنتی بستری فراهم کرده که نیازی به صرف زمان نباشد و می توانید آنی اقدام به خرید روسری و مانتو و خرید لباس زنانه کنید. چیکا استور مدل‌های مختلف با انواع جنس‌های ایرانی و خارجی را با قیمت‌های واقعی  در وب سایت قرار داده است. به سایت رفته و از دیدن آن‌ها لذت ببرید.

پوشش زمان و مکان زمستان زیبایی برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر