کد خبر: 996741 A

در دنیای امروزی صادرات و واردات یکی از اساسی ترین نیازهای جامعه است و برای این کار می بایست شخصا اطلاعات کامل داشته باشید تا کلیه مراحل را به انجام برسانید یا آن را به شرکت‌های معتبر حمل و نقل بین المللی کالا بسپارید تا به راحتی و با اطمینان خاطر به هدف خوب دست پیدا کنید.

شرکت های حمل و نقل بین المللی کالا انتخاب مناسبی برای شما خواهند بود چرا که متخصصین این مراکز می توانند کلیه نیازهای حمل و نقل کالا را به نحو احسن به انجام برسانند.

اجناس برای ترخیص از گمرک نیازمند یک پروسه کاری طولانی هستند و پس از ترخیص کامل به دست مشتریان می‌رسند. متأسفانه عدم شناخت مردم از شرکت های معتبر حمل و نقل باعث شده که دید نامناسبی نسبت به این مراکز پیدا کنند. به همین دلیل توصیه می‌کنیم که قبل از خرید از کشور های خارجی حتما شرکت ترخیص کننده مناسب را یافته و امور مهم را به آن ها بسپارید. در ادامه یکی از باسابقه‌ترین و متخصص‌ترین مراکز بین المللی حمل و نقل را معرفی خواهیم کرد.

حمل بار با کانتینر

برای حمل و نقل کالا راه های مختلفی پیش رو خواهید داشت اما انتخاب بهترین راه ها باعث خواهد شد که اجناس خود را به صورت کاملا سالم به مقصد برسانید. در این قسمت‌ کانتینر را به شما معرفی خواهیم کرد. کانتینر به کابین‌های فلزی گفته شده و آن‌ها خود به انواع مختلف دسته‌بندی می‌شوند. اغلب آنها از از اطراف محفوظ هستند و به همین دلیل به بهترین شکل ممکن از اجناس شما محافظت خواهند کرد. کانتینرها برای حمل و نقل بین‌المللی استفاده می‌شوند چرا که هم شیوه حمل و نقل ساده‌تری داشته و هم امنیت و سلامت کالا را تضمین می‌نمایند. حمل بار با کانتینر هم از طریق تریلی و هم کشتی امکان پذیر است.

تفاوت کانتینرها

کانتینرها از نظر اندازه نیز با یکدیگر متفاوت هستند و متناسب با اندازه و جنس کانتینر، اجناس متفاوتی با آنها جابه‌جا می شود. شرکت لتکا آبی کیش به عنوان یکی از شرکت های حمل و نقل بین المللی معتبر در کشور شناخته می شود که توانسته رضایت بسیاری را نسبت به خود جلب نماید. هزینه حمل بار با کانتینرهای مختلف با یکدیگر متفاوت هستند اما این هزینه در برابر حفظ سلامت کالای شما هزینه ناچیزی است.

شرکت حمل و نقل بین‌المللی

شرکت حمل و نقل بین‌المللی کالا وظیفه ترخیص و رساندن اجناس را بر عهده دارد و در صورتی که شرکت معتبر حمل و نقل را انتخاب کنید می‌توانید با اطمینان کامل نظاره‌گر درست انجام شدن کارها باشید. به دلیل اینکه ترخیص کالا و همچنین واردات و صادرات نیازمند داشتن اطلاعات کاملی است برای اینکار باید حتما از شرکت‌های حمل و نقل استفاده کنید تا در مدیریت امور موفق باشید.

شرکت ما با کادر مجرب و حرفه‌ای خود خواهد توانست بهترین کار را در کوتاه‌ترین زمان به انجام برساند و تعداد مراجعین ما گواه معتبر بودن شرکت خواهد بود. شرکت ما به صورت مداوم و طی سالیان اخیر در گمرک‌های مختلف کشور مشغول به فعالیت بوده و آماده ارائه خدمات به اقصی نقاط کشور است. این شرکت کلیه خدمات مورد نیاز شما را ارائه کرده و با انتخاب آن بدون هیچ کمبودی رضایت کامل خواهید داشت.

60

هزینه خدمات شرکت لوتکا آبی کیش

شرکت ما در زمینه‌های مختلف حمل و نقل، صادرات، واردات و... فعالیت می‌کند و می توانید در انواع زمینه‌های مختلف از خدمات آن بهره‌مند شوید. قیمت یکی از مهم‌ترین موارد در انتخاب شرکت حمل و نقل است که توجه همگان را به خود جلب کرده است. مسئولین شرکت ما به منظور جلب رضایت مشتریان اقدام به ارائه بهترین خدمات با نازل‌ترین هزینه‌ها نموده‌اند.

هر یک از خدمات مختلف شرکت ما هزینه متفاوتی خواهند داشت که پیشنهاد می‌کنیم برای اطلاع به بخش مورد نظر در وب سایت شرکت مراجعه کنید. کارشناسان شرکت به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات پشتیبانی به مشتریان هستند.  با مراجعه با سامانه شرکت می‌توانید به صورت آنلاین و هم‌چنین تلفنی با آن‌ها در ارتباط باشید.

صادرات کالا

بسیاری از تاجران و حتی افراد معمولی تمایل دارند که کالاهای مخصوصی را به کشورهای خارجی صادر کنند. برای صادرات کالا می‌بایست با کلیه مراحل آشنا بوده و راه‌های ترخیص و تحویل سریع را فراگرفته باشید تا به سود معقول برسید.  برحسب نوع محموله که تمایل به صادرات آن دارید باید پروسه مختلفی را پشت سر بگذارید و چنانچه تخصص کافی در این زمینه نداشته باشید ممکن است با مشکلاتی مواجه شوید.

طبیعتا بلوکه شدن اجناس و یا اتلاف وقت در گمرک یا باعث خراب شدن جنس شده و یا مشتریان را ناراضی خواهد کرد و به همین دلیل توصیه می کنیم که حتما برای صادرات کالا از شرکت های معتبر کمک بگیرید. توجه داشته باشید که فرد صادر کننده حقیقی یا حقوقی باید مجوز آن را داشته و دارای کارت بازرگانی فعال باشد.

61

مراحل صادرات کالا

برای واردات و صادرات کالا مراحل مختلفی را باید پشت سر گذاشت. چنانچه تمایل به صادرات کالا داشته باشید در وهله اول توصیه می‌کنیم که حتما دانش کافی در این زمینه بدست آورده و با بایدها و نبایدهای آن به خوبی آشنا شوید. کتاب‌های مختلفی برای بازاریابی و صادرات کالا ارائه شده‌اند که با مطالعه آن‌ها می‌توانید دانش خود را کامل کنید. ارائه قرارداد در صادرات کالا امری ضروری است و باید حتما قرارداد خود را به گمرک ارائه کنید. شرکت لتکا آبی کیش یکی از بهترین انتخاب‌ها برای اشخاصی است که تمایل به فعالیت در بخش صادرات واردات دارند.

مسئولین این شرکت به دلیل اشراف کاملی که با روش‌ها و مسیر صادرات و حمل و نقل بهترین گزینه‌های ممکن را به شما ارائه خواهند کرد. نکات ظریفی در صادرات کالا وجود دارند که حتما باید آن‌ها را رعایت کرد و در صورت عدم آشنایی با آن‌ها ممکن است سرمایه شما از بین برود.

برگرفته شده از وب سایت شرکت لتکا آبی کیش به آدرس اینترنتی https://www.bluelotka.com/

صادرات کالا شرکت حمل و نقل بین‌المللی حمل بار با کانتینر تفاوت کانتینرها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر