کد خبر: 995419 A

زبان آموزانی که قصد مهاجرت کاری یا تحصیلی به کشورهای انگلیسی زبان را دارند، با شرکت در دوره های آموزشی آیلتس می توانند زبان انگلیسی خود را مورد ارزیابی قرار دهند. مدرک آیلتس یکی از مدرک های بین المللی بوده و در همه جای دنیا قابل استفاده است.

این روزها بسیاری از افراد به روش های مختلف به اروپا مهاجرت می کنند. موسسه مهاجرتی تیدی پارس یکی از معتبرترین موسسات در زمینه اخذ اقامت بوده و افراد با مراجعه به این موسسه می توانند در کم ترین زمان به کشور مورد نظر خود مهاجرت کنند. یکی از مهمترین  اقدام ها برای اخذ اقامت اروپا، مراجعه به سفارت کشور مورد نظر و دریافت ویزای شنگن از سفارت آن کشور است. متقاضیان برای دریافت ویزای شنگن باید در ابتدا به سفارت کشور مورد نظر رفته و در صورت دریافت ویزا می توانند برای انجام سایر کارها اقدام نمایند. قاره اروپا شرایط مختلفی برای مهاجرین از نظر کاری، تحصیلی و مالی شرایط در نظر گرفته است. بعضی از کشورهای اروپایی نیاز به افراد سرمایه گذار دارند و بیشتر از طریق ویزای سرمایه گذاری به افراد اجازه مهاجرت می دهند.  افراد متقاضی با سرمایه گذاری این امکان را دارند که از طریق خرید ملک و یا ثبت شرکت در کشور مورد نظر سرمایه گذاری کرده و اقامت دائم کشور مورد نظر را دریافت نمایند. یکی دیگر از روش های مهاجرت به اروپا، مهاجرت با ویزای کاری است ولی همه کشورهای اروپایی به افراد ویزای کاری نمی دهند و افراد فقط می توانند با این ویزا به بعضی از کشورهای اروپایی مهاجرت کنند.

اقامت ترکیه

ترکیه یکی از کشورهای اروپایی مهاجر پذیر بوده و به همین دلیل افراد زیادی این کشور را برای اخذ اقامت انتخاب می کنند. روش های زیادی برای مهاجرت و اخذ اقامت این کشور وجود دارد و افرادی که قصد دریافت اقامت این کشور را دارند با مراجعه به موسسه مهاجرتی تیدی پارس و مشاوره با وکیل مهاجرت به کشور ترکیه می توانند به این کشور مهاجرت نمایند.

یکی از بهترین روش ها برای مهاجرت به کشور ترکیه، دریافت اقامت این کشور با ویزای تحصیلی است. یکی از نکات مهم در مورد اقامت تحصیلی ترکیه این است که با تحصیل در این کشور به تنهایی نمی توان اقامت این کشور را دریافت کرد ولی تحصیل در کشور ترکیه منجر به ایجاد شرایطی برای اخذ اقامت ترکیه می شود. هر ساله تعداد زیادی از افراد برای ادامه تحصیل به کشور ترکیه مهاجرت می کنند و به طور کلی می توان گفت کشور ترکیه شرایط خوبی برای تحصیل افراد فراهم کرده است. یکی از مهم ترین شرایط برای اخذ اقامت کشور ترکیه با ویزای تحصیلی، شرکت کردن در آزمون تومر برای دریافت مدرک زبان ترکی می باشد. متقاضیانی که می خواهند اقامت این کشور را دریافت کنند، می توانند بعد از دریافت این مدرک، اقدامات لازم و ضروری برای دریافت ویزای تحصیلی و اخذ اقامت کشور ترکیه را انجام دهند. کشور ترکیه شرایط خوبی برای تحصیل دارد و افراد متقاضی این امکان را دارند که در تمام مقاطع از جمله کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در این کشور تحصیل کنند. همان طور که اشاره شد متقاضیان نمی توانند فقط از طریق تحصیل در کشور ترکیه، اقامت این کشور را دریافت کنند بلکه باید بعد از به پایان رسیدن دوره تحصیلی شان به بازار کار کشور ترکیه وارد شوند. متقاضیان در این صورت می توانند برای همیشه در کشور ترکیه اقامت داشته باشند.

یکی دیگر از روش های مهاجرت به ترکیه، مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری است. کشور ترکیه مبلغی برای سرمایه گذاری در نظر گرفته است که این مبلغ با توجه به بخش های اقتصادی این کشور متفاوت می باشد ولی افراد با سرمایه گذاری در کشور ترکیه در نهایت می توانند اقامت دائم این کشور را دریافت کنند. مدت زمانی که افراد متقاضی برای دریافت پاسپورت کشور ترکیه از طریق سرمایه گذاری نیاز دارند، 6 ماه است. پاسپورت کشور ترکیه یکی از پاسپورت های معتبر است و مدت زمان اعتبار آن ده سال است. افراد متقاضی می توانند با اخذ ویزای کشور ترکیه بدون محدودیت به بیشتر کشورهای اروپایی سفر کنند. افراد با داشتن پاسپورت کشور ترکیه می توانند مانند یک شهروند ترک از تمام مزایای شهروندی این کشور بهره مند شوند. با توجه به این که کشور ترکیه در مقایسه با سایر کشورها مبلغ کمی را برای سرمایه گذاری در نظر گرفته است، بسیاری از افراد برای سرمایه گذاری به این کشور مهاجرت می کنند. روش های مختلفی برای سرمایه گذاری در کشور ترکیه وجود دارد و افراد متقاضی می توانند با توجه به شرایط خود یکی از مناسب ترین روش های سرمایه گذاری در این کشور را انتخاب کنند.

اقامت اسلواکی

 

یکی از متداول ترین روش ها برای اخذ اقامت کشور اسلواکی، اقامت کاری است. افراد متقاضی با داشتن ویزای کاری این کشور می توانند اقامت این کشور را دریافت کنند. متقاضیان برای دریافت اقامت کاری اسلواکی باید دست کم به مدت پنج سال در این کشور کار کرده و مالیات پرداخت کنند تا بتوانند اقامت این کشور را بگیرند. به طور کلی افراد برای دریافت اقامت کاری کشور اسلواکی، باید یک دعوتنامه کاری از یک شرکت معتبر داشته باشند. افراد متقاضی با داشتن این دعوتنامه و در صورت پیدا کردن شغلی مناسب، می توانند اقامت این کشور را دریافت کنند. با توجه به این که نرخ بیکاری در این کشور بسیار پایین است و موقعیت های شغلی مناسبی برای افراد مهاجر وجود دارد، هر ساله افراد زیادی از طریق ویزای کار اقامت این کشور را دریافت کرده و به این کشور مهاجرت می کنند. افرادی که از طریق کار اقامت این کشور را دریافت می کنند، فقط اجازه کار با یک کارفرما را خواهند داشت در صورتی که قصد شروع کار دیگری را داشته باشند، باید دوباره یک فرم درخواست کار داشته باشند. افراد متقاضی برای درخواست کار باید موارد مهمی از جمله سطح تحصیلات و همچنین دوره ها و حرفه هایی که در آن مهارت دارند را در رزومه کاری خود داشته باشند. بعد از این که کارفرما درخواست کاری افراد را مورد بررسی قرار داد، درخواست آنها را برای اقامت کاری به اداره های مربوطه صادر می کند و در صورتی که به حرفه مورد نظر افراد نیاز باشد، افراد می توانند اقامت کاری دریافت کنند.

یکی دیگر از بهترین روش ها برای اخذ اقامت اسلواکی، اقامت از طریق تحصیل و دریافت ویزای تحصیلی است. دریافت اقامت  کشور اسلواکی از طریق ویزای تحصیلی، در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی هزینه کمتری دارد به همین دلیل بسیاری از افراد کشور اسلواکی را برای ادامه تحصیل انتخاب می کنند. ادامه تحصیل در کشور اسلواکی به زبان اسلواکیایی کاملاً رایگان است و افراد بدون پرداخت هیچ هزینه ای می‌توانند در این کشور تحصیل کنند. در صورتی که افراد متقاضی نتوانند به زبان اسلواکیایی صحبت کنند و به این زبان تسلط کافی نداشته باشد، باید خودشان هزینه های تحصیلی خود را متقبل شوند.

 از دیگر روش های اخذ اقامت  کشور اسلواکی، راه اندازی یک کسب و کار جدید در این کشور است. به طور کلی می توان گفت دولت اسلواکی از افرادی که ایده های جدید و تازه ایی برای کسب و کار ارائه می دهند، حمایت کرده و امکانات زیادی در اختیار آنها قرار می دهد. افراد متقاضی در صورت داشتن تمام شرایط لازم می توانند بعد از دریافت اقامت این کشور، کار خود را شروع  کنند. در حقیقت می توان گفت افرادی که ایده های جدیدتری  برای کسب و کار دارند، امکان دریافت اقامت آنها بیشتر است.

اقامت از طریق ثبت شرکت یکی دیگر از روش های اخذ اقامت است و افراد می توانند با آسان ترین شرایط به ثبت شرکت در این کشور بپردازند. مهمترین مزیت ثبت شرکت در کشور اسلواکی عدم نیاز فرد متقاضی به داشتن مدرک تحصیلی است.

سرمایه گذاری کارشناسی کسب و کار مهاجرت اروپا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر