کد خبر: 994332 A

کاشت مژه هم مانند کاشت ناخن بسیار رواج پیدا کرده است و خانم‌ها استقبال زیادی از آن کرده‌اند. کسانی که مژه‌های تار نازک یا کم‌پشت دارند بیشتر به سراغ کاشت می‌روند.

زیبایی مهم‌ترین عنصر این جهان است. خداوند زیباست و زیبایی را دوست دارد. قطعا همه‌ی مخلوقات خداوند زیبا هستند. بسیاری از خانم‌ها در سالن‌های آرایشی کارهایی برای زیباتر شدن انجام می‌دهند. کاشت مژه یکی از همان موارد است. در این مقاله می‌خواهیم در مورد کاشت به صورت مژه طبیعی صحبت کنیم.

مژه:

همه‌ی ما انسانها دارای مژه‌هایی زیبا هستیم، بنابر رنگ موی خود رنگ مژه‌های افراد مختلف هم متفاوت است، گاهی تیره و گاهی مایل به روشن هستند. بعضی از انسانها دارای مژه‌های کم‌پشت و بعضی دیگر دارای مژه‌های پرپشت هستند. اگر شما جزء آن دسته از انسان‌هایی هستید که مژه‌های پرپشت و حالت‌دار دارند، بسیار خوش شانس هستید، زیرا مژه در زیباتر نشان دادن چشم‌ها بسیار موثر است. حالت مژه هم فرم چشم را زیباتر می‌کند. اگر هم مژه‌هایی کم‌پشت دارید اصلا نگران نباشید زیرا با پیشرفت تکنولوژی در این موارد هم پیشرفت خوبی داشتیم. قبول داریم که مژه طبیعی یک زیبایی منحصر به فردی دارد و هر کسی شیفته آن می‌شود اما امروزه هم کاشت مژه به صورتی کاملا طبیعی انجام می‌شود که تشخیص مژه طبیعی یا مصنوعی بودن را سخت می‌کند و این یک امتیاز خوب در صنعت هنر به حساب می‌آید. برای کاشت مژه باید ماهی یکبار به ترمیم آن بپردازید تا از عفونت و وجود قارچ جلوگیری شود و زیبایی مژه‌ها حفظ شود. پس اگر وقت کافی برای کار دارید به استقبال کاشت مژه بروید در غیر این صورت به دنبال راهی دیگر باشید.

                      

2

                                                                    اکستنشن مژه کلاسیک

کاشت مژه:

کاشت مژه هم مانند کاشت ناخن بسیار رواج پیدا کرده است و خانم‌ها استقبال زیادی از آن کرده‌اند. کسانی که مژه‌های تار نازک یا کم‌پشت دارند بیشتر به سراغ کاشت می‌روند. البته کسانی هم هستند که به هر دلیلی دچار ریزش مژه شده‌اند، در این مواقع کاشت انجام می‌دهند. طبیعی بودن مژه اولین اصل و اصول کاشت مژه است، تعداد زیادی از مشتریان به دنبال طبیعی بودن هستند و برایشان اولویت دارد، تعدادی دیگر علاوه بر طبیعی بودن به دنبال تغییر حالت چشم هم هستند. کاشت مژه انواع مختلفی دارد و هر مدل به نوعی فرم چشم را تغییر می‌دهد، کاشت کلاسیک یکی از انواع کاشت است که سبکی طبیعی دارد.

اکستنشن مژه: 

این روش به گونه‌ای است که تارهای مژه به صورت تک به تک کاشت می‌شوند. این اکستنشن‌ها می‌تواند از موی انسان و ابریشم و ... باشد. در ابتدا و انتهای چشم اندازه‌ی تار مژه‌ها تغییر می‌کند و این موضوع بستگی به سبک انتخابی شما دارد. فراموش نکنید که چسب کاشت یکی از مهم‌ترین موضوعاتی است که باید به آن توجه کنید، زیرا اگر چسب، استاندارد و باکیفیت نباشد آسیب‌های جبران ناپذیری به مژه‌های اصلی و چشمان شما می‌رساند. در ادامه ویژگی‌های یک چسب مژه خوب را بیان می‌کنیم.

  1. چسبی خوب و باکیفیت است که به چشمان شما آسیب نرساند و فاقد مواد حساسیت‌زا باشد.
  2. چسب مژه خوب باید فاقد مواد شیمیایی مضر مانند فرمالدهید باشد، زیرا این ماده در طی زمان آسیب شدیدی به چشم وارد می‌کند.
  3. چسبی استاندارد است که بوی تندی نداشته باشد تا باعث التهاب و قرمزی و خارش نشود.
  4. چسب مژه باید به سرعت خشک شود تا باعث جابه‌جایی مژه نشود.
  5. مقاومت مناسب بسیار اهمیت دارد، به این معنی که خیلی محکم و سفت نباشد که موقع کندن مژه اصلی شما هم کنده شود و مقاومت کمی هم نداشته باشد که باعث افتادن مژه شود.

خیلی موارد دیگر هم هستند که بسیار اهمیت دارند و این موارد تعداد کم و اصل کار بودند. هنگامی که به دنبال خرید یک وسیله برای منزل خود هستید حتما حسابی تحقیق می‌کنید، به همان اندازه هم برای انتخاب یک چسب باکیفیت زمان بگذارید و تحقیق کنید، چشمان شما برازنده بهترین‌ها است پس حساسیت زیادی برای آنها به خرج دهید. چسب آردل از آن دسته از چسب‌های استاندارد و مناسب است که بسیاری از نکات یک چسب باکیفیت را دارد، آردل  Ardell  مورد استقبال بسیاری از خانم‌ها قرار گرفته است زیرا امتحان خودش را پس داده است و تا به امروز مشکل خاصی بوجود نیاورده است. به هر حال برای اینکه مژه طبیعی به نظر برسد باید چسب خوبی استفاده شود تا ظرافت کار را نگیرد.

3

                                                                   معجزه‌ و زیبایی لیفت مژه

لیفت مژه:

لیفت مژه یکی دیگر از کارهایی است که برای زیبایی مژه‌ها و زیباتر شدن آنها استفاده می‌شود. بسیاری از خانم‌ها از مژه‌های رو به پایین خود ناراضی هستند. در واقع مژه‌های رو به پایین و صاف مژه‌هایی بی حالت هستند. لیفت مژه باعث حالت‌دار شدن مژه می‌شود. لیفت برای هر نوع مژه‌ای مناسب است. با این کار دیگر نیاز به استفاده از حالت دهنده مژه و استفاده از ریمل‌های مختلف نیست. زیرا هنگامی که مژه حالت می‌گیرد، اندازه‌ی طول آن هم بیشتر می‌شود و رو به بالا می‌شود. مواد مخصوصی برای لیفت مژه وجود دارد که باز هم باید بهترین نوع آنها استفاده شود تا چشمان شما اذیت نشود. با لیفت مژه، مژه طبیعی شما جذاب‌تر و خوش حالت‌تر می‌شود و مواد تنها روی مژه اصلی خودتان به کار برده می‌شود.

مژه ریلی:

مژه ریلی یک نوع دیگر از مژه است که در یک ریل بند وجود دارد. معمولا این مژه‌ها به صورت چندتایی در یک دسته قرار دارند و هر دسته حدود 4 عدد تار دارد که به یکدیگر متصل هستند. نحوه‌ی زدن این مژه‌ها هم اصول و قاعده‌ی خاصی دارد که باید رعایت شود. مژه 3D-5D-6D هم جدیدترین نوع مژه هستند که دارای حجم نسبتا بالایی هستند و در انواع کاشت به کار برده می‌شوند و زیبایی خاصی به چشمان شما می‌دهند. مژه تکی، مژه بند نامرئی و مژه بدون گره از انواع دیگر مژه آردل هستند که کاملا سبکی طبیعی دارند و اگر تمیز و صحیح نصب شوند، فرقی با مژه طبیعی ندارند، فقط فرم چشمان شما را به صورت نامحسوس تغییر می‌دهند.  البته مژه ردچری نیز چنین تنوعی در محصولات خود دارد که با اطمینان می توانید از آن استفاده نمایید.

در کل کارهای آرایشی و زیبایی نیاز به مراقبت و استفاده از محصولات باکیفیت بالا دارد تا زیبایی شما را دوچندان کند در غیر این صورت تنها آسیب‌های جدی به شما وارد می‌کنند و ممکن است پشیمانی به سراغ شما بیاید. سلامتی مهم‌ترین چیزی است که ابتدا باید آن را در نظر بگیرید پس همیشه با دقت و حساسیت بالا این محصولات را انتخاب کنید تا همیشه بدرخشید و از دیدن زیباتر شدن چهره و چشمان خود لذت ببرید.

آردل مژه طبیعی Ardell چسب کاشت مژه تکی مژه بند نامرئی مژه 3D-5D-6D مژه بدون گره لیفت مژه ریلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر