کد خبر: 994316 A

در این مطلب قصد داریم شما را با دوره های آموزش حسابداری ویژه بازار جهت استخدام و ورود به بازار کار حسابداری بعنوان حسابدار مستقل آشنا کنیم. این دوره ها بصورت فیلم های آموزشی و پکیج های آموزش حسابداری می باشد.

با شرکت در دوره آموزش حسابداری ویژه بازار کار آموزشگاه حسابداری اقتصاد قرن، علاوه بر یادگیری حسابداری مقدماتی، حسابداری حقوق و دستمزد و نرم افزار هلو، می‌توان دو مدرک فنی و حرفه‌ای یعنی مدرک حسابداری مالی و مدرک حسابداری حقوق و دستمزد را دریافت کرد.

دوره آموزش حسابداری ویژه اشتغال به کار

با شرکت در دوره آموزش حسابداری ویژه اشتغال به کار آموزشگاه حسابداری اقتصاد قرن، می‌توان علاوه بر یادگیری حسابداری مقدماتی، حسابداری حقوق و دستمزد و نرم افزار هلو، ۲ مدرک فنی و حرفه‌ای دریافت کرد. در طی این دوره، دانشجو علاوه بر مدرک حسابداری مالی و مدرک حسابداری حقوق و دستمزد. دوره آموزش حسابداری ویژه اشتغال به کار را نیز طی یک دوره فشرده در مدت کمتر از  3 ماه می‌توانند فرا گیرند و با دریافت جزوات و فیلم‌های کمک آموزشی، مدرک معتبر حسابداری را از سازمان فنی و حرفه‌ای را که مدرکی معتبر، قابل ترجمه و بین‌المللی است را اخذ کنند. در کنار همه اینها آموزشگاه حسابداری اقتصاد قرن امکان پرداخت اقساطی شهریه را نیز برای کارآموزان خود فراهم آورده است.

سرفصل کلی حسابداری ویژه بازار کار

 • حسابداری مقدماتی
 • حسابداری حقوق و دستمزد
 • نرم افزار هلو
 • لیست بیمه و اظهارنامه
 • کلاس‌های آموزش حسابداری ویژه استخدام

آموزشگاه حسابداری اقتصاد قرن دو نوع کلاس آموزشی به صورت  عمومی و خصوصی  برگزار می‌کند، در هر دو کلاس سرفصل‌های دوره آموزش حسابداری یکی بوده و از نظر محتوایی تفاوتی وجود ندارد، اما مسلما در کلاس خصوصی آموزش حسابداری جامع، زمان بیشتری برای رفع مشکل وجود خواهد داشت و کلاس خیلی سریع‌تر و بهتر جلو خواهد رفت.

قابل ذکر است تعداد افراد در کلاس‌های خصوصی یک تا دو نفر است و در کلاس‌های عمومی حسابداری ویژه حداقل ۳ نفر، همچنین در هر دو کلاس به صورت عملی نرم افزار هلو آموزش داده می‌شود.

با توجه به مدت زمان بالا برای آموزش کامل و جامع حسابداری، امکان انجام تمرین‌های مختلف در نرم افزار هلو وجود دارد.

در کلاس‌های جامع حسابداری ویژه بازار کار چندین دوره به صورت یکجا آموزش داده می‌شود:

حسابداری مقدماتی

حسابداری حقوق و دستمزد

نرم افزار هلو

هدیه دوره حسابداری ویژه اشتغال به کار:

لیست بیمه

اظهار نامه مالیاتی

دانشجویان پس از اتمام دوره آموزش حسابداری جامع، بلااستثنا قادر خواهند بود مشغول به کار شوند.

آموزش حسابداری مقدماتی فنی و حرفه ای بازار کار

آموزش حسابداری مقدماتی فنی و حرفه ای بازار کار

اگر می خواهید وارد شغل حسابداری شوید اما هیچ شناختی از آن ندارید و یا فارغ التحصیل این رشته هستید اما به دلیل داشتن استرس و نبود اعتماد به نفس لازم برای انجام کار حسابداری، نمی توانید در این حرفه ورود کنید و احساس می کنید باید در یک دوره آموزشی در یک آموزشگاه فنی حرفه ای حسابداری شرکت کنید؛ باید بگوییم این صفحه به خوبی می تواند به شما کمک نماید. گذراندن دوره آموزش حسابداری ویژه بازار کار به همراه مدرک، جزوه و ویدیو آموزش حسابداری و با هزینه مناسب به شما کمک می کند تا با مباحث مقدماتی و کاربردی حسابداری به خوبی آشنا شده و زمینه آموزش حرفه ای حسابداری شما را به صورت کاملا عملی در دوره فوق العاده و منحصر به فرد شغل حسابداری فراهم آورد

اقتصاد قرن؛ بهترین واحد برگزارکننده دوره حسابداری بازار کار

دوره آموزش حسابداری بازار کار پرمخاطب ترین دوره آموزشگاه های حسابداری فنی حرفه ای است که موسسه اقتصاد قرن توانسته است با برگزارکردن این کلاس در بالاترین سطح کیفی، کارآموزان این دوره را برای ورود به بازار کار تاحد زیادی کمک نماید.

اقتصاد قرن به عنوان واحد برتر سازمان فنی حرفه ای به خوبی می داند در حال حاضر شما چه نیازی دارید و چه نیازی در آینده خواهید داشت. به همین دلیل برای رسیدن شما به هدفتان برنامه های خاصی را در نظر گرفته است.

یک حسابدار برای ورود به بازار کار به چه مهارت‌هایی نیاز دارد؟

برای شنیدن یک جواب منطقی باید ابتدا از این طرز فکر که شخص مشاور، برای منافع خودش داره مشاوره میده دست بردارید و از افراد خبره کمک بگیرید.

شما اگر شخصی را برای انجام اموری مانند لوله کشی ساختمان و یا برق کشی ساختمان بیاورید، مطمئنا انتظار خواهید داشت که تمام تجهیزات لازم را به همراه داشته باشد. برای یک حسابدار و رزومه اش نیز چنین است.

یک حسابدار می بایست بتواند در طی یکسال عملیات حسابداری را از ابتدا یعنی استقرار سیستم، صدور اسناد مربوط به رویدادهای مالی طی سال اعم از خرید و فروش، حسابداری مالیات بر ارزش افزوده و حسابداری حقوق و دستمزد برای تهیه لیست بیمه و مالیات، تهیه گزارشات فصلی، بستن حسابها و اصلاح آنها در پایان سال مالی و نهایتا تهیه صورتهای مالی اعم از ترازنامه و سود یا زیان و اظهارنامه مالیاتی مربوط به عملکرد سالانه را انجام دهد.

در نتیجه با توجه به توضیحات بالا نیاز است یک حسابدار علاوه برداشتن تسلط به اصول حسابداری، مالیات بر ارزش افزوده، حسابداری حقوق و دستمزد، می بایست متناسب با هرسطح کار حسابداری، یک نرم افزار را تسلط داشته باشد و در کنار آن از یادگیری نرم افزار اکسل به هیچ عنوان غافل نشود، چرا که نرم افزارهای مالی به هرمیزانی هم که از طراحی قوی برخوردار باشند، باز هم پاسخگوی نیاز صددرصدی مخاطبین خود نخواهند بود.

موارد گفته شده برای شروع کار حسابداری عالیست اما برای پیشرفت در این شغل می بایست متناسب با موقعیت های شغلی مختلف، آموزش‌های لازم را گذراند. برای مثال حسابدارانی که مایل به انجام حسابداری بهای تمام شده یا حسابداری تولیدی ها هستند، باید این نوع حسابداری را آموزش ببینند و این موضوع برای شاخه های دیگر هم صدق می کند. (حسابداری پیمانکاری، حسابداری بهای تمام شده سفارشات خارجی و ... )

نگاه کلی به سرفصل های دوره آموزش حسابداری بازار کار

نگاه کلی به سرفصل های دوره آموزش حسابداری بازار کار

 1. اصول 1 و اصول 2 حسابداری
 2. قوانین مالیات بر ارزش افزوده و نحوه برخورد حسابداری با آن
 3. آموزش حسابداری حقوق و دستمزد به صورت تئوری و عملی مورد نیاز بازار کار به روش ابداعی و منحصر به فرد مجموعه اقتصاد قرن
 4. نحوه تحریر دفاتر رسمی روزنامه و کل با استفاده از گزارشات نرم افزار حسابداری
 5. آشنایی با اظهارنامه مالیاتی
 6. آموزش نرم افزار هلو ویژه بازار کار به همراه پروژه
 7. آموزش نرم افزار سپیدار ویژه بازار کار به همراه پروژه
 8. آموزش نرم افزار رافع ویژه بازار کار به همراه پروژه

قیمت دوره حسابداری جامع ویژه بازار کار

همانطور که پیشتر گفته شد آموزشگاه حسابداری ویژه بازار کار، در دو نوع کلاس خصوصی و عمومی برگزار می‌شود که قیمت‌های آنها به شرح زیر است:

قیمت کلاس خصوصی آموزش حسابداری ویژه بازار کار

هزینه کلاس خصوصی حسابداری جامع (کار با نرم افزار هلو) به صورت ساعتی محاسبه می‌شود. ابتدا سطح فراگیر توسط استاد مجرب حسابداری سنجیده می‌شود و با توجه به آن، آموزشگاه تعداد ساعت اصلی مورد نیاز برای دوره آموزش را مشخص می‌کند، که در صورت نیاز دانشجو نیز می‌تواند تعداد ساعت بیشتری برای رفع مشکل و … رزرو کند.

هزینه کلاس خصوصی حسابداری جامع، با دفتر حسابداری اقتصاد قرن هماهنگ گردد .

قیمت کلاس عمومی حسابداری ویژه بازار کار

هزینه کلاس آموزش حسابداری جامع با توجه به سرفصل‌ها و قیمت اعلام شده توسط سازمان فنی حرفه‌ای (معمولا کمتر) مشخص می‌شود.

قیمت کلاس‌های عمومی حسابداری جامع به شرح ذیل است:

هزینه دوره‌ی عمومی حسابداری جامع: با دفتر حسابداری اقتصاد قرن هماهنگ گردد .

علاقه‌مندان برای ثبت نام در  دوره آموزش حسابداری ویژه بازار کار می‌توانند با واحد آموزش شرکت حسابداری اقتصاد قرن تماس گرفته و برای اطلاع از دوره‌های در حال شروع حسابداری وب سایت را بررسی کنید.

نرم افزار هلو آموزش حسابداری آموزش حسابداری ویژه بازار کار حسابداری مقدماتی حسابداری حقوق و دستمزد لیست بیمه و اظهارنامه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر