کد خبر: 993843 A

حتماً شما هم قرارهای مهمی دارید و یا می‌خواهید کارهای شخصی‌تان را به بهترین وجه انجام دهید.

 امروزه یکی از مواردی که در همه کارها نقش دارد، استفاده از انواع خودروهاست، چیزی که وجود آن در زندگی غیرقابل انکار است. اما مسلماً همه‌ی ما نمی‌توانیم از ماشین‌های لوکس استفاده کنیم و نهایتاً شاید بتوانیم چند ساعت یا حتی چند روز این‌گونه از ماشین‌ها را در دسترس خودمان ببینیم، آن هم احتمالا قرض گرفتن از آشنا یا دوستان باشد.

111111111111111111111111

با این حال این امر ممکن نیست که همیشه از اطرافیان خود ماشین قرض بگیریم و کارهای شخصی خودمان را انجام بدیم. با این اوصاف باید چه کرد؟ مطمئناً راه بهتری هم هست و آن هم استفاده از سایت‌هایی است که ماشین رنت می‌دهند.

چرا خودروهای لوکس ایرانی برای اجاره کردن بهترند

در شرکت‌هایی که خودرو اجاره می‌دهند دسته بندی‌های مختلفی وجود دارد. در واقع ماشین‌های لوکس خارجی و ایرانی زیادی آماده عرضه و اجاره دادن به مشتریان هستند، اما بسیاری از افراد در داخل کشور به ماشین‌های لوکس ایرانی روی می‌آورند لذا درصد اجاره گرفتن این‌گونه از ماشین‌ها به نسبت ماشین‌های خارجی بیشتر است.

222222222222

شاید یکی از دلایل این امر هزینه‌های کمتری است که پرداخت می‌کنند. با این وجود ممکن است که رانندگی با ماشین‌های ایرانی راحت‌تر باشد و حتی شرایط دریافت آنها بعنوان اجاره نیز آسان‌تر خواهد بود. ازجمله ماشین های لوکس ایرانی که در شرکت‌های مختلف اجاره داده می‌شود می‌توان به مواردی همچون سمند LX، رنو ال 90، پژو 206 ، پژو پارس و کراس H30 اشاره کرد که دریافت هر کدام از اینها دارای شرایط مختلفی است که باید از مشاوران تخصصی آن سوال کرد.

شرایط اجاره خودرو لوکس ایرانی

افرادی که قصد اجاره خودرو دارند باید حداقل دارای 20 سال داشته باشند. داشتن گواهینامه نیز ضروری بوده و ارائه کارت شناسایی معتبر نیز الزامی است و همچنین در بسیاری از شرکت‌ها دریافت چک یا سفته ضمانت نیز انجام می‌شود اما طبیعتاً شرکتی در این حیطه موفق‌تر خواهد بود که شرایط آسان‌تری را پیش روی مشتریان قرار دهد از این رو شرکت اجاره خودرو سورنا سیر بدون دریافت هیچ‌گونه سند یا چک خودروهای مدنظرتان را اجاره خواهد داد که از این حیث می‌توان این شرکت را بی‌رقیب دانست.

ناگفته نماند که در بین خودروهای ایرانی، ماشین سمند LX بسیار پرطرفدار بوده و بیشترین خواهان را برای اجاره گرفتن دارد. از این ماشین می‌توان برای انجام کارهای روزانه و حتی برای سفرهای بین شهری نیز استفاده کرد. در انتخاب بعدی پژو پارس قرار دارد که از ماشین‌های با کیفیت ایرانی محسوب می‌شود و به علت قیمت اجاره معقول آن بیشترین درخواست اجاره را دارد.اجاره خودرو در تهران با این ماشین ها جزو بیشترین آمارها هستند.

خدمات اجاره خودرو سورنا سیر

همانطور که گفتیم سایت اجاره خودرو سورنا سیر از جمله سایت‌هایی است که مدتهاست در این زمینه مشغول خدمت‌رسانی است. این تیم تخصصی با در نظر گرفتن یک‌سری شرایط بسیار عالی امکان اجاره خودرو برای تمام افراد را فراهم کرده است.

اگر قصد اجاره خودرو آن هم ماشین‌های لوکس ایرانی دارید توصیه می‌کنیم که حتماً به سایت اجاره خودرو سورنا سیر سر بزنید و با شماره‌های موجود در سایت با پشتیبان‌های همیشه آنلاین، به صورت تلفنی گفتگو کنید تا از شرایط اجاره خودرو باخبر شوید.

33333333333333

 

پژو چک خودرو اجاره ماشین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر