کد خبر: 993706 A

اگر به دنبال راه اندازی خط تولید مواد شوینده هستید، باید چم و خم مسیر را بدانید و بی گدار به آب نزنید! تولید و عرضه مواد شوینده به دو صورت در کشور صورت می گیرد که شامل شوینده های بهداشتی و شوینده های صنعتی است.

اگر به دنبال راه اندازی خط تولید مواد شوینده هستید، باید چم و خم مسیر را بدانید و بی گدار به آب نزنید! تولید و عرضه مواد شوینده به دو صورت در کشور صورت می گیرد که شامل شوینده های بهداشتی و شوینده های صنعتی است.

برای تولید شوینده بهداشتی ، باید مجوزهای لازم را از وزارت بهداشت و اداره مربوطه دریافت کنید، در صورتی که شوینده های صنعتی نیازی به دریافت مجوز ندارند. راه اندازی یک کسب و کار تولیدی برخلاف تصور، کار چندان دشواری نیست تنها با داشتن مقدار اندکی سرمایه به راحتی قادر به تولید مواد شوینده بهداشتی و صنعتی هستید.

توصیه می کنیم برای کسب موفقیت بیشتر با شرکت توسن صنعت رخشان همکاری کنید. این مجموعه با سابقه کاری مفید در این زمینه قادر به حمایت شما برای راه اندازی کسب و کارتان است و در طول مسیر شما را از خدمات پشتیبانی خود محروم نمی کند.

هر آنچه باید از راه اندازی خط تولید مواد شوینده بدانید!

برای آنکه تولیدی مواد شوینده بهداشتی راه اندازی کنید، باید شرایطی را برای تولید بهداشتی فراهم کرده و مجوزهای لازم را از وزارت بهداشت و سازمان استاندارد دریافت کنید؛ زیرا این مواد اغلب در سوپرمارکت ها و فروشگاه ها به فروش می رسند و در دسترس همگان هستند.

مواد شوینده ای که در صنعت کاربرد دارد نیاز به دریافت هیچ گونه مجوزی ندارد. البته عرضه این محصولات تنها در هتل ها، رستوران ها، خشکشویی ها و کارخانجات صورت می گیرد.

با اخذ نمایندگی خط تولید مواد شوینده توسن صنعت انواع مواد شوینده بهداشتی از جمله مایع ظرفشویی، مایع دستشویی، شامپو و غیره را تولید می کند. دستگاه هایی که در این خط تولید استفاده می شوند باید کاملا مکانیزه بوده و به سیستم کنترل مجهز باشند. دستگاه های مورد استفاده در این خط تولید از جنس استیل ضد زنگ بوده، بنابراین کاملا بهداشتی و استاندارد است.

اگر تجربه لازم در زمینه راه اندازی خط تولید مواد شوینده بهداشتی را ندارید از این مجموعه راهنمایی و کمک دریافت کنید. برای تاسیس کارخانه و یا یک  کارگاه تولیدی باید تجهیزات زیر را فراهم کنید.

تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی تولیدی مواد شوینده

برای آنکه به راحتی قادر به فعالیت در این زمینه باشید و به سود برسید بهتر است که ابتدا تجهیزات زیر را فراهم کنید:

·         نوار نقاله؛

·         دستگاه لیبل زن؛

·         دستگاه شیرینگ پک و جت پرینتر؛

·         دستگاه میکسر عادی و میکسر دور پایین؛

·         ماشین پرکن دنده ای مواد شوینده تولید شده؛

·         دستگاه درب گذاری اتوماتیک و پلمپ آن.

xdfyh

بهتر است برای بازدهی بیشتر از دستگاه های اتوماتیک استفاده کنید تا نیاز کمتری به نیروی انسانی داشته باشید. این دستگاه ها باید تمام استیل بوده و مطابق با آخرین پیشرفت های تکنولوژی ساخته شده باشند.

هنگام خرید دستگاه های خط تولید به گارانتی و خدمات پس از فروش آن ها دقت کنید. ماشین های خریداری شده باید بادوام و مقاوم باشند. در نهایت تولید انواع مواد شوینده مانند مایع دستشویی، مایع ظرفشویی، شامپو و غیره به راحتی با آن ها صورت گیرد.

تهیه مواد اولیه مورد نیاز

بی شک پس از فراهم کردن دستگاه ها و تجهیزات مورد استفاده در خط تولید مواد شوینده، باید مواد اولیه ای متناسب با نوع محصولات تهیه شود. شرکت توسن صنعت رخشان قادر به تامین مواد اولیه به میزان مورد استفاده هر یک از شوینده ها به شما سرمایه گذاران عزیز است.

با توجه به مواد شوینده تولیدی، مواد اولیه نیز متفاوت است. برای آنکه شامپو تولید کنید باید موادی همچون اتیلن گلایکول، انواع روغن های گیاهی، اسانس، مونو استئارات، نمک طعام برای غلظت بخشیدن به شامپو، فرمالین و غیره را تهیه کنید. میزان استفاده هر یک از این مواد بستگی به نظر کارشناس خط تولید دارد.

توجه کنید اگر هر یک از مواد مذکور به میزان مناسب استفاده نشود، به راحتی روی کیفیت محصول تاثیر می گذارد. لازم به ذکر است میزان هر یک از مواد اولیه در فرمولاسیون با توجه نوع محصول نهایی متفاوت است.

برای تولید مایع ظرفشویی و انواع پاک کننده های بهداشتی نیز باید مواد اولیه ای نظیر سولفونیک اسید، لورامید، تگزاپون، انواع اسانس، نرم کننده، کوکونات و غیره مورد استفاده قرار بگیرد. در این مواد شوینده فرمولی وجود دارد که با ایجاد کف به چربی زدایی ظروف می پردازد و مواد غذایی را به طور کامل از آن ها پاک می کند.

نکات جانبی

نکته مهمی که هنگام تولید مایع ظرفشویی باید به آن توجه کنید این است که ترکیبات استفاده شده باید علاوه بر چربی زدایی، آسیبی به پوست دست مصرف کننده وارد نکند. از همین رو استفاده از نرم کننده و گلیسیرین توصیه می شود.

درآمد خط تولید مواد شوینده کاملا بستگی به کیفیت محصولات تولید شده دارد. هرچه هنگام تولید کالا از مواد با کیفیت تری استفاده کنید، طبیعتا رضایت مصرف کنندگان از محصولات شما بیشتر خواهد بود و همین امر درآمد و سود شما را افزایش می دهد.

کلام آخر

برای آنکه یک خط تولیدی مواد شوینده راه اندازی کنید باید ابتدا تجهیزات و دستگاه های مورد نیاز را تهیه کنید. برخی از این دستگاه ها شامل دستگاه میکسر عادی و میکسر دور پایین، ماشین پرکن مواد شوینده تولید شده، نوار نقاله، دستگاه لیبل زن و غیره است.

تمامی این دستگاه ها باید از جنس استیل ضد زنگ بوده و قابلیت تولید هر نوع ماده شوینده ای را داشته باشند. برای حفظ سلامت مصرف کننده، حتما با توجه به نظر کارشناس خط تولید، مواد اولیه را تهیه کرده و به میزان مناسب با یکدیگر ترکیب کنید.

حتما قبل از راه اندازی، مجوزهای لازم را از وزارت بهداشت و سازمان استاندارد دریافت کنید و اگر سوالی در این زمینه داشتید، از کارشناسان شرکت توسن صنعت رخشان راهنمایی بگیرید.

 

 

 

 

توسن صنعت رخشان خط تولید مواد شوینده توسن دستگاه های اتوماتیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر