کد خبر: 990951 A

فرمول استات اتیل CH3COOCH2CH3 است. فرمول اتیل استات در اینجا به همراه ساختار آن آورده شده است. اتیل استات، همچنین به عنوان اتیل اتانوات شناخته می‌شود، یک ترکیب آلی است و عمدتا به عنوان حلال در واکنش‌های مختلف استفاده می‌شود.

اتیل استات چیست؟

فرمول استات اتیل CH3COOCH2CH3 است. فرمول اتیل استات در اینجا به همراه ساختار آن آورده شده است. اتیل استات ، همچنین به عنوان اتیل اتانوات شناخته می شود، یک ترکیب آلی است و عمدتا به عنوان حلال در واکنش های مختلف استفاده می شود.

اتیل استات از استری شدن مستقیم الکل اتیل با اسید استیک بدست می آید ، این فرآیند شامل مخلوط کردن اسید استیک با مقدار بیش از حد الکل اتیل و افزودن مقدار کمی اسید سولفوریک است. فرمول شیمیایی و ساختاری اتیل اتانوات در زیر ذکر شده است. اتیل اتانوات به طور کلی به صورت EtOAc ، EA یا ETAC مخفف می شود.

جرم مولی آن 88.106 گرم در مول است. گروه کربونیل کربن دارای ترکیبی sp2 و قسمت دیگر مولکول دارای هندسه چهار ضلعی است. فروش اتیل استات در بشکه های 220 کیلویی صورت می گیرد.

موارد استفاده از اتیل استات

 

بعنوان یک افزودنی غیرمستقیم غذایی در مواد بسته بندی خاص استفاده می شود.

به عنوان یک حلال اکسیژنه که به طور گسترده در جوهرها ، داروها و بخشهای معطر استفاده می شود ، استفاده می شود.

به عنوان طعم دهنده ها و مواد نگهدارنده در صنایع غذایی استفاده می شود.

که به عنوان حلال خوبی برای نیتروسلولز ، چربی ها ، لاک ها ، جوهر لاک ها و پیش بینی های هواپیما استفاده می شود

در تولید پودر بدون دود ، چرم مصنوعی ، فیلم ها و صفحه های عکاسی و ابریشم مصنوعی استفاده می شود.

به عنوان ماده تمیز کننده در صنعت نساجی استفاده می شود.

  سمیت حاد گزارش شد در حالی که استنشاق در موش صحرایی 5.6g / kg پس از 8 ساعت گزارش شد. این تست پس از 48 ساعت تست پچ بسته در 25 فرد انسانی بدون هیچ تحریکی انجام شده است. این ماده با غلظت 10٪ در روغن آزمایش شده و هیچ واکنش حساسیتی ایجاد نمی کند. هیدرولیز می شود و به الکل اتیل منتقل می شود و سپس تا حدی از هوا و ادرار منقضی شده دفع می شود.

بوتیل  استات چیست؟

بوتیل استات یک مایع بی‌رنگ با بوی میوه‌ای بوده که دمای فلاش آن 72 – 88 درجه فارنهایت است. تراکم این ماده 7.4 lb / gal (کمتر از آب) بوده، از این رو در آب شناور می‌شود. حلالیت این محصول در آب بسیار کم است. این ماده به عنوان متابولیت نقش دارد. این یک بوتان 1-ال است. 

بوتیل‌استات یک ترکیب ارگانیک است که به طور طبیعی در محصولات غذایی وجود دارد. با این حال، می‌توان آن را نیز به صورت شیمیایی تولید کرد. این معمولاً به عنوان یک حلال در تولید لاک و رنگ استفاده می‌شود. این یک مایع بی‌رنگ با ویسکوزیته کم است و دارای بوی شیرین است. این مایع در طبیعت فرار است اما قابل اشتعال است.

15

فروش بوتیل استات

بوتیل‌ استات نوعی استر است؛ یک ماده تشکیل‌شده توسط واکنش بین اسید و الکل همراه با از بین‌بردن آب است. در این حالت، واکنش بین اسید استیک و الکل بوتیل است.

بوتیل استات معمولا توسط فرآیند استری شدن (یا ایزومر آن برای تولید ایزومر بوتیل‌استات) و اسید استیک با حضور اسید سولفوریک کاتالیزوری تحت شرایط رفلاکس با این واکنش تولید می‌شود. جهت استعلام خرید اسید استیک با ما تماس بگیرید.

کاربردهای بوتیل استات:

بوتیل‌ استات یک عامل طعم‌دهنده است که دارای بوی میوه‌ای و قوی است. این ماده به شدت در آب حل می‌شود و در الکل، اتر و مونو پروپیلن گلیکول می‌سوزد. همچنین به ان بوتیل استات معروف است. این محصول در تولید لاک، چرم مصنوعی، فیلم‌های عکاسی، پلاستیک، شیشه ایمنی مورد مصرف قرار می‌گیرد. 

● بوتیل استات به عنوان یک افزودنی برای بنزین برای جلوگیری از ضربه زدن به موتور استفاده می‌شود. همچنین به عنوان یک حلال برای لاک استفاده می‌شود.

● به راحتی نیترو سلولز، استریت اسید نیتریک در لایه‌ها را از بین می‌برد. بنابراین، آن را به عنوان یک حلال در تولید لاک‌های نیتروسلولز استفاده می‌شود.

● به عنوان یک حلال در تولید ناخن مصنوعی و سایر محصولات مراقبت از ناخن استفاده می‌شود.

● به عنوان یک طعم‌دهنده مصنوعی در صنایع غذایی مانند آب‌نبات، بستنی، محصولات پخته‌شده، پنیر، ماست و غیره استفاده می‌شود.

● به عنوان یک حلال در آزمایشگاه‌های شیمی آلی استفاده می‌شود.

● در تولید پنی‌سیلین، جزء اصلی بسیاری از آنتی‌بیوتیک‌های تجاری استفاده می‌شود.

● این در تولید چرم مصنوعی، پاک‌کننده‌ها، فیلم‌های عکاسی، پلاستیک‌ها و شیشه‌های ایمنی استفاده می‌شود.

● با توجه به حلالیت کم در آب، به عنوان یک عصاره در تولید محصولات دارویی استفاده می‌شود.

● به عنوان یک عامل رقیق‌کننده برای رنگ در جوهر مورد استفاده برای مارک سبزیجات و میوه استفاده می‌شود.

● هر دو نوع بوتیل و ایزوبوتیل استات در تولید عطرها استفاده می‌شوند.

● بوتیل استات به عنوان یک حلال برای ناخن مصنوعی و لاک استفاده می‌شود.

● همچنین در تولید پوشش‌های کاغذ استفاده می‌شود.

8

اروزیل - فوم سیلیکا

 

اروزیل 200 یک سیلیس بخار آب دوست است که سطح خاصی از آن 200 m² / g است. با استفاده از این محصول ، کنترل رئولوژی و تیکسوتروپی سیستم های مایع ، چسب ها و پلیمرها به راحتی امکان پذیر است.

این ماده همچنین برای بهبود جریان آزاد و خصوصیات ضد انعقاد پودرها و همچنین به عنوان یک عامل ضد رسوب ، غلیظ کننده و ضد افتادگی استفاده می شود. به عنوان عنصر ، می توان آن را در طیف گسترده ای از برنامه ها مانند رژ لب ، شامپوهای بدون سولفات ، ریمل استفاده کرد. این محصول با نام INCI 'Silica' ذکر شده است و دارای گواهینامه COSMOS است.

پیشگامان شیمی به مشتریان خود راه حل های بهینه در بخش های رنگ ، پوشش و جوهر چاپ را ارائه می دهد و آنها را با تولید پوشش های کم مصرف پشتیبانی می کند. سبد محصولات متنوعی را برای صنعت پوشش ارائه می دهد ، مانند افزودنی ها ، مواد چسباننده ، مواد تشک ، سیلیس بخار ، رزین های خاص یا نانورزین ها.

فروش اروزیل 200 در کیسه های 10 کیلویی صورت می گیرد.

فروش اتیل استات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر