کد خبر: 989938 A

قارچ گانودرما به عنوان گیاه معجزه آسا یا پادشاه گیاهان دارویی شناخته می شود، یکی از خواص بیشمار قارچ گانودرما درمان زگیل تناسلی یا HPV است که در ادامه قصد داریم به بررسی آن بپردازیم.

 افزایش سن و عوامل طبیعی دیگر مانند بیماری ها و غیره باعث می شود که سیستم ایمنی بدن انسان ها تحلیل رفته و باعث بیماری های زیادی شوند. پزشکان در طول قرن ها همواره به دنبال راه حلی بوده اند که در کنار سلامت به طول عمر انسان ها نیز کمک کند.

قارچ گانودرما سال هاست که در کشورهای شرق آسیا به عنوان داروی ضد پیری مصرف می شده است. این قارچ به علت ترکیباتی که دارد می تواند سیستم دفاعی بدن انسان را تقویت کرده و در مقابل باکتری و ویروس ها مقاوم کند.

زگیل تناسلی یا HPV چیست؟

یکی از ویروس هایی که در سال های اخیر افراد زیادی را تحت درگیر کرده است ویروس پاپیلوما است از آن جا که سالانه افراد زیادی به این ویروس مبتلا می شوند دانشمندان به دنبال یک روش مناسب برای درمان آن هستند. این ویروس از طریق رابطه ی جنسی به افراد منتقل می شود. یکی از راه های درمانی که در سال های اخیر پیشنهاد می شود مصرف قارچ گانودرما بوده که باعث می شود بیماران تا حد زیادی بهبود یابد. نکته مهم اینکه قارچ گانودرما می تواند به عنوان یک داروی پیشگیرانه نیز عمل کند.

تحقیقات نشان داده است که استفاده از قارچ گانودرما باعث می شود 90 درصد عفونت حاصل از بیماری زگیل تناسلی بهبود پیدا کند.

بررسی خواص قارچ گانودرما برای زگیل تناسلی

آیا قارچ گانودرما واقعا به درمان زگیل تناسلی یا HPV کمک می کند؟ مطمئنا این سوال پیش خواهد آمد که این ادعا صحت دارد یا نادرست است. باید بگوییم که در سال های گذشته مطالعاتی توسط دانشگاه تگزاس در بخش دانشکده ی پزشکی هیوستون توسط دکتر جودیت اسمیت که در این دانشگاه سمت استادیاری زنان و زایمان و باروری را داشته انجام شده است که به نوعی گواه این مدعا محسوب می شود.

همان طور که می دانید زگیل تناسلی در زنان منجر به سرطان دهانه رحم می شود که در این تحقیقات ده زن که نتیجه آزمایش HPV یا زگیل تناسلی آن ها مثبت اعلام شده بود در طی شش ماه به وسیله ی قارچ گانودرما مورد معالجه قرار گرفتند که در پایان 5 نفر از آن ها نتیجه آزمایش مجدد HPV منفی اعلام شد.

اجزای تشکیل دهنده ی قارچ گانودرما دارای اجزای شیمیایی است که باعث تقویت عملکردهای سیستم دفاعی بدن می شود که علت این امر خواص ضد ویروسی، آنتی باکتریال آن است. استفاده از قارچ گانودرما باعث تقویت سلول های دندریتیک می شود. وظیفه ی این سلول ها این است که با استفاده از سلول های دارای آنتی ژن به سلول های ایمنی کمک کرده تا آنتی ژن های خارجی را شناسایی کرده و آن ها را از بین ببرد.

از دیگر ویژگی هایی که باعث تاثیر قارچ گانودرما و زگیل تناسلی بر یکدیگر می شود و در درمان زگیل تناسلی موثر است توسعه ی لنفوسیت های T  و B است که باعث تنظیم فعالیت های سلول های سیستم دفاعی بدن می شود.

تاثیر گانودرما و شیتاکه بربیماری زگیل تناسلی

یکی از تاثیرات قارچ گانودرما که به اثبات رسیده است تاثیر آن بر درمان زگیل تناسلی است. به این ترتیب که قارچ گانودرما با تقویت سیستم ایمنی بدن باعث پیشگیری و درمان برخی از بیماری ها می شود. یکی از روش های جلوگیری از انواع بیماری ها خصوصا بیماری های ویروسی که زگیل تناسلی جزو آن قرار می گیرد، کنترل و تنظیم سیستم دفاعی بدن است. قارچ گانودرما دارای پلی ساکاریدهایی است که به شکل کاملا طبیعی و بیولوژیک تاثیرات داروهای شیمیایی زگیل تناسلی را بر بدن افراد بر جا می گذارد. تقویت اینترفرون ها که به وسیله قارچ گانودرما صورت می گیرد باعث می شود که عملکرد سیستم ایمنی بدن ارتقا پیدا می کند.

تحقیقات نشان داده که مصرف قارچ گانودرما در رابطه با زگیل تناسلی به شکل ترمیم بافت های صدمه دیده و بهبود پوست در نواحی درگیر بیماری می انجامد. در حال حاضر روش هایی برای مبارزه با این بیماری وجود دارد نظیر فریز کردن و سوزاندن زائده های به وجود آمده که در مقایسه با درمان به وسیله قارچ گانودرما برگشت پذیر هستند.

بتن

تحقیقات نشان داده است افرادی که برای درمان زگیل تناسلی از قارچ گانودرما استفاده می کنند در برخی مواقع به شکل کامل بهبود یافته اند.

در مورد تاثیر قارچ شیتاکه بر زگیل تناسلی چه میدانید؟ توصیه ما به کسانی که برای درمان زگیل تناسلی از قارچ گانودرما استفاده می کنند این است که قارچ گانودرما را در کنار قارچ شیتاکه مصرف کنند چرا که محققان و پزشکان طب سنتی دریافتند که مصرف این دو قارچ همزمان در تسریع درمان زگیل تناسلی موثر است.

روش های مصرف قارچ گانودرما برای درمان زگیل تناسلی

با توجه به اینکه تاثیر درمان قارچ گانودرما به نحوی به اثبات رسیده است افراد می توانند در کنار مصرف داروها و درمان های پزشکی از قارچ گانودرما استفاده کنند. همان طور که می دانید قارچ گانودرما طعمی نامطلوب و نسبتا تلخ دارد که افراد می توانند برای رفع این مانع گانودرما را به همراه مواد غذایی دیگر مصرف کنند. یکی از بهترین و موثر ترین روش های مصرف قارچ گانودرما استفاده از دم کرده ی آن است می توانید قارچ را به راحتی دم کرده و میل کنید. شواهد حاکی از آن است که نوشیدن دمنوش گانودرما محصول شرکت ایران گانودرما به شکل روزانه باعث بهبود بیماری زگیل تناسلی می شود. مصرف این قارچ منجر به تقویت سیستم دفاعی در بدن انسان ها شده که به این ترتیب توانایی مبارزه با بیماری ها در بدن بیشتر شده و پس از چندی بیماری هایی نظیر زگیل تناسلی از بین می روند.

نکته قابل توجه اینکه درمان با قارچ گانودرما تنها شامل بیماری زگیل تناسلی نشده بلکه در درمان بیماری های دیگری نظیر آلزایمر، پارکینسون، سرطان و غیره موثر است. نکته ی دیگری که در پایان به آن اشاره خواهیم کرد این مطلب است که قارچ گانودرما نیز مانند هر گیاه دارویی دیگر در بدن افراد مختلف تاثیرات متفاوتی را بر جای می گذارد که این تاثیرات تحت شرایط مختلف مثل سن، ژنتیک، پیشرفت بیماری و غیره متفاوت است. ممکن است مصرف این قارچ در بدن یک فرد منجر به واکنش های سریع و درمان بیماری شود در حالی که فرد دیگر مدت زمان بیشتری این دارو را مصرف کند. در صورت مشاهده ی عوارض معمول به پزشک مراجعه کنید و افراد بیمار نیز با مشورت پزشک خود این دارو را مصرف کنند.

قیمت قارچ گانودرما

ایران گانودرما بزرگترین تولیدکننده و عرضه کننده قارچ گانودرما در کشور با قیمت و کیفیت مناسب می باشد. برای اطلاع از قیمت قارچ گانودرما می توانید به وبسایت ایران گانودرما مراجعه کرده و از قیمت و نحوه خرید این قارچ مطلع شوید. قارچ گانودرما به دو صورت سالم و پودر شده در بسته های 100 گرمی موجود است که این مقدار برای مصرف 2 ماه شما کافی می باشد. همچنین این مجموعه امکان خرید قارچ گانودرما را به صورت عمده و در بسته بندی های 1 کیلوگرمی برای مصارف شرکت های دارویی در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

قارچ گانودرما و زگیل تناسلی ایران گانودرما قیمت قارچ گانودرما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر