کد خبر: 989550 A

داروخانه آنلاین چیست؟ داروخانه اینترنتی مانند یک فروشگاه آنلاین فعالیت میکند و محصولات خود را در قالب یک سایت با اطلاعاتی مثل قیمت، موجودی، موارد مصرف و هر اطلاعاتی که مشتریان لازم باشد بدانند، را قرار می‌دهد.

داروخانه اینترنتی که امروزه در فضای مجازی راه اندازی شده است مورد استقبال عده ی زیادی قرار گرفته اند چون این داروخانه ها باعث می شوند تا در زمان و هزینه صرفه جویی شود. از زمانی که فضای مجازی فعالیت خود را آغاز کرد باعث شد تا در فروش محصولات و تبلیغ برای آن ها اتفاقات خوبی رقم بخورد.امروزه داروخانه های آنلاین رو به رشد هستند و در آن ها علاوه بر انواع داروهایی که نیاز به نسخه پزشک ندارند انواع مکمل های ورزشی و لوازم آرایشی و بهداشتی نیز به صورت آنلاین به فروش می رسد.

رتبه یک داروخانه های آنلاین

داروخانه آنلاین داروباما زیر نظر داروخانه دکتر زهره زارع از سال ۹۷ فعالیت خود را در فضای مجازی با مجوز رسمی ازدانشگاه شهید بهشتی  و سازمان غذا و دارو شروع کرد.  داروخانه آنلاین داروباما با مجوز رسمی نماد اعتماد و ساماندهی الترونیکی فعالیت میکند.

« داروخانه آنلاین دکتر زهره زارع » تمامی محصولات قابل ارائه در داروخانه (به غیر از دارو) را پوشش میدهد. به صورت کلی محصولات ارائه شده در داروخانه شامل محصولات آرایشی , بهداشتی , مکملهای رژیمی غذایی , غذای کودک و نوزاد و تجهیزات پزشکی و مکمل بدنسازی می شود. گروه بندی و منوهای دسترسی به گروه محصولات نیز به شکلی طراحی و چیده شده است. که کاربران با کمترین زمان جستجو بتوانند به گروه محصولی خود دسترسی پیدا کنند.

DRHBF

دسته بندی محصولات موجود در داروخانه آنلاین دکتر زهره زارع

این داروخانه تمام محصولات قابل ارائه در داروخانه  به جز دارو را پوشش می دهد. به صورت کلی محصولات موجود در داروخانه به صورت محصولات آرایشی؛ بهداشتی؛ مکمل های رژیمی – غذایی؛ غذای کودک و نوزاد؛  تجهیزات پزشکی و مکمل های بدنسازی طبقه بندی می شود.

اصالت کالا

ما اصالت کالاهای ارسالی به شما عزیزان را به صورت ۱۰۰ درصد تضمین می نماییم و شما عزیزان می توانید با خیالی آسوده از اصالت کالا ، خرید خود در تمامی بخش ها شامل مکمل های دارویی، ورزشی و بدن سازی، محصولات آرایشی و بهداشتی را انجام دهید.

راه های سفارش محصول در داروخانه آنلاین ما علاوه بر سایت https://drzohrezarepharmacy.com/ اپلیکیشن قابل دانلود اندروید و ios   با نام " داروباما " نیز می باشد.

داروخانه آنلاین

خرید مکمل بدنسازی

داروخانه اینترنتی با ارسال رایگان

 

داروخانه آنلاین خرید مکمل بدنسازی داروخانه اینترنتی با ارسال رایگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر