کد خبر: 988807 A

نیازی به توضیح نیست که امروزه تا چه حد حضور دستمال کاغذی‌ ها در دفتر کار، داخل خودرو و حتی سر میز ناهارخوری گسترش پیدا کرده است. امروزه سخت بتوان محیطی را پیدا کرد که جعبه دستمال کاغذی در آن به چشم نخورد.

اگر دستمال کاغذی همه‌جا بوده و همیشه دیده می‌شود، چرا حامل پیام تبلیغات شما نباشد؟ پاسخ این پرسش حتماً شما را به یک ایده کاربردی می‌رساند؛ دستمال کاغذی تبلیغاتی. اما آیا داشتن یک دستمال کاغذی تبلیغاتی کار ساده‌ای است و نیازی به همکاری با یک تیم حرفه‌ای ندارد؟ اساساً یک دستمال کاغذی تبلیغاتی خوب باید چه معیارهایی داشته باشد؟ این بار پاسخ را از مجتمع چاپ و بسته ‌بندی آریا هنر دریافت کنید.

خلاقیت در طراحی؛ برای دیده شدن بدرخشید

این موضوع که امروزه جعبه‌های دستمال کاغذی در هر محیطی حضور دارد و به چشم می‌خورند کاملاً درست است اما آیا همه آن‌ها مورد توجه واقع می‌شوند؟ جواب منفی است. در تولید دستمال کاغذی تبلیغاتی، مانند هر کالاهای تبلیغاتی باید برخی از معیارهای حرفه‌ای رعایت شوند تا پیام اصلی به مخاطب منتقل شود. گام اول برای جذب توجه مخاطب خلاقیت در طراحی دستمال کاغذی تبلیغاتی است. خلاقیت یک مفهوم ثابت، از پیش تعیین‌ شده و ثابت نیست بلکه کاملاً با پویایی و نوآوری گره خورده است. در مجتمع چاپ و بسته ‌بندی آریا هنر ، در چند گام تلاش می‌شود تا ایده‌های خلاقانه‌ای متناسب با حیطه کاری شما برای چاپ دستمال کاغذی اختصاصی ارائه شود. پس از دستیابی به معیارها و درکی مشترک از ایده‌ها، در نهایت چاپ دستمال کاغذی تبلیغاتی انجام شده و محصول نهایی در اختیار شما قرار می‌گیرد.

 

کیفیت چاپ دستمال کاغذی تبلیغاتی

پس از دستیابی به یک ایده مشترکی و طرحی اختصاصی برای جلب توجه جامعه هدف، مسئله بعدی پیاده کردن نقش و رنگ‌های زیبا و متناسبی بر طرح است. طراحی ظاهری و کیفیت چاپ، دو اصل مرتبط بوده و هر یک بدون دیگری نمی‌تواند نتیجه خوبی در بر داشته باشد. یک نقش زشت بر روی یک طراحی ظاهری عالی به همان اندازه یک نقش بسیار زیبا بر یک طراحی نامناسب بی‌اثر و نارسا خواهد بود. در مجتمع چاپ و بسته ‌بندی آریا هنر، با به‌کارگیری تکنولوژی‌های روز دنیا، زنده‌ ترین و جذاب‌ترین چاپ ممکن بر بدنه جعبه نقش می‌بندد. به طوری که بی‌شک دستمال کاغذی تبلیغاتی شما مانند یک تصویر همیشگی در ذهن مخاطب نقش خواهد بست.

چاپ دستمال کاغذی اختصاصی

کیفیت چاپ و زنده بودن رنگ‌ها، در جذب مخاطبان تأثیر بسزایی دارد

کیفیت کاغذ و بسته ‌بندی

معیار بعدی که بسیار اهمیت دارد، کیفیت کاغذ و میزان مقاومت آن در گذر زمان است. اگر قصد دارید پیام ماندگاری در ذهن مخاطب با چاپ دستمال کاغذی اختصاصی برجای گذارید، قطعاً میزان ماندگاری و طول عمر جعبه اهمیت بسیار بالایی دارد. به طور مثال حتی اگر زیبا‌ترین شکل طراحی و بهترین کیفیت چاپ را نیز بر روی دستمال کاغذی تبلیغاتی خود پیاده کرده باشید اما در کمتر از چند روز با خرابی، پارگی، یا رنگ ‌رفتگی مواجه شود، قطعاً پیامی که مد نظر دارید به ذهن مخاطب انتقال پیدا نمی‌کند. آریا هنر با در اختیار داشتن یک مجتمع چاپ و بسته ‌بندی کامل و فعال همواره آمادگی لازم برای تولید بهترین نوع از کارتن و مقوا را داشته و می‌تواند طول عمر طولانی دستمال کاغذی تبلیغاتی شما را تضمین کنید. این یعنی اگر آریا هنر را برای چاپ روی دستمال کاغذی انتخاب کنید، نیازی نیست در مورد طول عمر و ماندگاری جعبه نگران باشید. آریا هنر ضمن دقت به مقاومت بیشتر و طول عمر محصولات، همواره تلاش می‌کند تا از موادی با کمترین ضرر ممکن برای حفظ محیط زیست استفاده کند.

زمان و هزینه لازم برای چاپ دستمال کاغذی اختصاصی

دنیای کسب‌ و کار امروز، دنیای سرعت، شتاب و عجله است. به طوری که بخاطر از دست دادن زمان، ممکن است بهای گزافی را بپردازید. مجتمع چاپ و بسته ‌بندی آریا هنر به خوبی ارزش زمان شما را می‌داند. به همین علت در این مجموعه تلاش می‌شود تا پس از در نظر داشت تمام فاکتورها و معیارهای فوق، زمان به ثمر رساندن پروسه تولید را نیز به طرز چشمگیری کاهش دهد. این موضوع کمک می‌کند تا این مجموعه موفق و تخصصی در عرصه تولید این محصولات، بتواند در کمترین زمان ممکن، بهترین دستمال کاغذی تبلیغاتی را در اختیار شما قرار دهد. کافیست سفارش دستمال کاغذی تبلیغاتی خود را ثبت کرده و سپس خود شاهد سرعت عمل بالای این مجموعه باشید. سرعت برای مجتمع چاپ و بسته ‌بندی آریا هنر شاید یک معیار اصلی نباشد اما قطعاً یک نقطه قوت است.

در کنار زمان، نکته حائز اهمیت دیگر هزینه تمام‌شده تولید است. قطعاً هیچ شرکت و فعال اقتصادی مایل نیست تا هزینه اضافی پرداخت کند. با مراجعه به بخش "لیست قیمت" در سایت و اطلاع از قیمت‌ها، متوجه خواهید شد که آریا هنر مقرون به صرفه بودن تولیدات را نیز به عنوان یک معیار در نظر دارید. محصولی با کیفیت عالی، انتقال ‌دهنده پیام، طول عمر بالا و مقرون به صرفه که در کمترین زمان ممکن نیز آماده می‌شود؛ این دقیقاً همان چیزی است که ما به آن موفقیت در تولید یک محصول تبلیغاتی می‌گوییم.

تولید دستمال کاغذی تبلیغاتی

جعبه کارتنی به سرعت پاره شده و آسیب ببیند، میزبان خوبی برای پیام شما نیست!

 

تبلیغات چاپ بسته بندی چاپ و بسته بندی دستمال کاغذی چاپ جعبه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر