کد خبر: 985845 A

انوش معظمی بازیگر سینما و تلویزیون از زحمات مهرشاد سهیلی قدردانی کرد.

انوش معظمی بازیگر سینما و تلویزیون در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه حماسه و مقاومت گفت: آتش به اختیار بودن اقدامی بسیار حساس و حیاتی است. همانطوریکه رهبر معظم انقلاب فرمودند آتش به اختیار باشید برای این اقدام انقلابی ضوابط و اصول اسلامی و انسانی را در نظر داشته‌اند که در سایه آن اقدامات انقلابی  مشکلات بسیاری از مردم و جامعه اسامی مرتفع می‌شود.

من شخصا با آتش به اختیار بودن در جهتی که ضرری به شخص و یا گروهی از احاد جامعه وارد نشود موافق هستم و افرادی مانند سهیل این نوجوان 15 ساله که آتش به اختیاری را در جهت خدمت رسانی در مناطق محروم صرف می‌کنند را تحسین می‌کنم.

چرا که اینگونه آتش به اختیار بودن نه تنها لازم است بلکه امتداد این راه ضروری است.با توجه به اقدامات خیرخواهانه  و انقلابی این نوجوان 15 ساله دوران دفاع مقدس تداعی می‌شود چرا که در آن دوران نیز نوجوانان 15 ساله‌ای داشتیم که از جان خود برای پیروزی اسلام و دفاع مقدس گذشتند نوجوانانی مانند شهید فهمیده‌ها که باید الگویی برای جامعه هستند.

سهیل با این اقدامات خداپسندانه و انقلابی که مایه افتخار هر جامعه‌ای می‌تواند باشد سرسلسله جنبان آتش به اختیارانی خواهد بود که در عین انقلابی و بسیجی بودن تمام خط و خطوط‌ها و مرز‌هایی را که مد نظر رهبر معظم انقلاب بوده است را پیروی کرده و به دنبال مرهم گذاشتن بر زخم‌های جامعه است. در زمانی گه ماهواره و اینترنت و فضای مجازی تمام جامعه ما را احاطه کرده وجود چنین جوانانی انقلابی و فهیم مایه مباهات است. باشد که اقدامات این جوان ایرانی و مسلمان و پیرو ولایت فقیه سرلوحه‌ای برای جوانان دیگر باشد و تا زمانی که براین صراط استوار است

الگویی برای جامعه باشد.به عنوان یک هنرمند این جوان را تحسین می‌کنم و امیدوارم تا همیشه بر این راه با استقامت گام بردارد.

بازیگر سینما و تلویزیون جامعه رهبر معظم انقلاب مشکلات جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر