کد خبر: 984862 A

قیمت ویلا در شمال و خرید ویلا در شمال، از آن دست موضوعات و بحث‌های جذابیست که هیچگاه کهنه نمی‌شود؛ چرا که خداوند به زیباترین شکل ممکن خطه‌ی کم‌نظیر شمال را نقاشی نموده است و هر آنچه که برای یک زندگی رویایی بوسیله‌ی خرید ویلا در شمال نیاز است، در دسترس قرار دارد؛ جنگل‌های زیبا، دریا، دریاچه، مرداب، سرسبزی و تقریباً همه چیز...!

قیمت ویلا در شمال و خرید ویلا در شمال، از آن دست موضوعات و بحث‌های جذابیست که هیچگاه کهنه نمی‌شود؛ چرا که خداوند به زیباترین شکل ممکن خطه‌ی کم‌نظیر شمال را نقاشی نموده است و هر آنچه که برای یک زندگی رویایی بوسیله‌ی خرید ویلا در شمال نیاز است، در دسترس قرار دارد؛ جنگل‌های زیبا، دریا، دریاچه، مرداب، سرسبزی و تقریباً همه چیز...!

در این میان توجه تخصصی به قیمت ویلا در شمال موجب شده است که اهمیت هر منطقه به طور مجزایی مورد بررسی قرار بگیرد و از همین رو، هر کدام از موقعیت‌های خرید ویلا در رویان، نور و یا حتی در نوشهر با تفاوت‌هایی روبرو است و اصطلاح کلی «قیمت ویلا در شمال» را تابع شرایط خاص خود نموده است؛ اما سوال اینجاست که خرید ویلا در رویان چه شرایط خاصی دارد که نظر طرفداران پر و پا قرصی را به خود جلب کرده است؟!

رویان کجاست؟!

پیش از بحث تخصصی در رابطه با خرید ویلا در رویان، بایستی از ویژگی‌های منطقه‌ای این شهر بیشتر بدانید. درواقع می‌توان گفت که:

 • رویان شهری استراتژیک از لحاظ دسترسی است که از سمت غرب به شهرستان نوشهر و از جهت غرب به نور متصل است و طبق سرشماری سال ۱۳۹۰ دارای جمعیتی بالغ بر 7300 نفر می‌باشد که به دلیل مهاجرت معکوس، جمعیت این شهر به خوبی رشد داشته است و به همین دلیل خرید ویلا در رویان را با رونق خوبی مواجه نموده است.
 • رویان دارای تمدنی کهن می‌باشد و به دلیل ذکر نام رویان در متون و کتیبه‌های تاریخی متعدد، نام این شهر از علمده به رویان تغییر نموده است. گفته می‌شود که به دلیل آب و هوای ویژه رویان و مناظر بکر و باورنکردنی آن، همواره محلی برای مسافرت پادشاهان دوران کهن ایران زمین بوده است.
 • رویان به مانند دیگر شهرهای شمالی کشور، دارای آب و هوای بسیار مناسب با اقلیم معتدل و مرطوب می‌باشد و همین عامل، یکی از موارد وسوسه انگیز برای خرید ویلا در رویان محسوب می‌شود.
 • رویان دارای جاذبه‌های طبیعی جذابی می‌باشد که در انتخاب نهایی افراد برای خرید ویلا در شمال، به خصوص در رویان بسیار ترغیب کننده خواهد بود.

قیمت ویلا در شمال چگونه است و خرید ویلا در رویان چه مزایایی دارد؟!

در رابطه با مزایای خرید ویلا در رویان می‌توان به نکات جذاب و وسوسه انگیز متعددی اشاره کرد تا ثابت شود خرید ویلا در شمال و به خصوص رویان، به راستی یک رویای زیبا از جنس واقعیت است. لازم است بدانید که:

 • با خرید ویلا در رویان می‌توانید چشم اندازهای ویژه‌ای به ساحل زیبای خزر داشته باشید. همچنین خرید ویلا در هر نقطه از رویان، امکان دسترسی در کمترین زمان ممکن به دریا را برای ساکنان فراهم می‌سازد.
 • تعدد دفاتر معماری خلاق و پیمانکاران باتجربه در شهر رویان موجب شده است که ویلاهای بسیار خوش‌ساخت، زیبا و با کیفیتی در این شهر به وجود آمده باشد که بحث قیمت ویلا در شمال، بخصوص در شهر رویان را به موضوعی داغ تبدیل نموده است.
 • وجود مراکز متعدد رفاهی تفریحی و مناطق بکر و بسیار زیبا در اطراف شهر رویان که به مانند بسیاری دیگر از شهرهای زیبای خطه شمال از موهبت‌های ویژه کوه و جنگل و دریا برخوردار است، یکی دیگر از ویژگی‌هایی است که مبحث قیمت ویلا در شمال را با آپشن های متفاوتی روبرو می‌سازد.
 • طراحان ویلاهای شخصی ساز این شهر همواره سعی نموده‌اند که از چشم اندازهای پیرامونی به کوه، جنگل و دریا بیشترین استفاده ممکن را ببرند و حداقل یک چشم انداز ویژه را برای صاحبان ویلا به ارمغان بیاورند.
 • سرمایه‌گذاران و خانواده‌ها پس از دریافت قیمت ویلا در شمال و این شهر و خرید ویلا در رویان، می‌توانند خیال خود را از بیش از ۹۰% از ویلاهای منطقه راحت بدانند؛ چرا که علاوه بر عدم وجود هیچگونه مشکلی در بحث سندهای رسمی، ویلاهای این منطقه دارای بالاترین هماهنگی ممکن با اقلیم (رطوبت، بارش‌های متعدد و... می‌باشند.
 • شهرهای شمالی از جمله رویان، با توجه به ویژگی‌های درجه یک آب و هوایی و زیبایی و فاصله نسبتاً کم با شهرهای تهران، قزوین، قم و...، گزینه بسیار مناسبی برای خرید ویلا در شمال می‌باشد و بهمین دلیل است که همواره هم وطنان تهران و شهرهای اطراف تهران به دنبال دریافت بهترین قیمت ویلا در شمال می‌باشند.

بهترین گزینه های خرید ویلا شمال با املاک موسوی

املاک موسوی (amlakmosavi.com) از جمله معتبرترین دفاتر املاک شمال کشور به شمار می‌رود که می‌توانید با اطمینان، قیمت ویلا در شمال را از کارشناسان این دفتر بخواهید و به سرعت با بهترین گزینه‌های خرید ویلا در شمال آشنا شوید. برای این ادعا به سراغ معرفی دو نمونه از گزینه‌های دفتر املاک موسوی برای رویان و نوشهر خواهیم رفت.

 • کد ملک 85536 ؛جذاب و باشکوه

این ملک ۴۵۰ متری دارای ۳۷۰ متر زمین سایت می‌باشد و با معماری کلاسیک خود که به یکایک عناصر نمایی بنایی (پنجره، نرده، کنگره، ستون و سرستون و...) جاذبه‌ی خاصی بخشیده است و خرید ویلا در رویان را به یک انتخاب وسوسه انگیز تبدیل می‌کند.

علاوه بر تمامی ویژگی‌های جذاب و منطقه‌ای، قرار گرفتن این بنا در شهرک مسکونی و با نگهبانی ۲۴ ساعته که امنیت و آرامش ویژه‌ای را به محیط می‌بخشد، موجب می‌شود که قیمت ویلا در شمال تابع آپشن‌های متفاوتی باشد. اما خبرخوش اینجاست که املاک کیان این ویلای زیبا را با شرایط فروش نقد و اقساط در اختیار تمامی هم‌میهنان گرامی قرار داده است. از دیگر ویژگی‌های این ویلای دوبلکس در رویان می‌توان به: نوساخت بودن، متریال‌های باکیفیت، نورپردازی زیبای لنداسکیپ و نما در شب، سیستم گرمایش از کف و تاسیسات قدرتمند، استخر و جکوزی مجهز به موتورخانه و فیلتر تصفیه آب، روف گاردن جذاب و چشم انداز ویژه، سه اتاق خواب مستر و بزرگ و معماری داخلی جذاب، نزدیکی به شهر، سند دار و دارای تمامی امتیازات و... اشاره نمود.

 • کد ملک 84427 ؛ معماری خاص در آغوش ساحل!

این ویلا در شهر ساحلی نوشهر قرار گرفته است و پرواضح است که در املاک موسوی برای دریافت قیمت ویلا در شمال (چه خرید ویلا در رویان، چه نوشهر و شهرهای دیگر) با گزینه‌های زیاد و جذابی روبه‌رو خواهید بود. این خانه دوبلکس ۵۰۰ متری که در زمینی به متراژ ۴۵۰ متر قرار گرفته است، دارای طراحی لنداسکیپ بسیار شیک و دلنوازی است و فاصله بسیار کمی نیز برای دسترسی به دریا و جنگل دارد.

با توجه به موقعیت خاص منطقه‌ای، به یاد داشته باشید که اگر در خرید و ویلا در رویان، نور و نوشهر به سراغ یک خانه دوبلکس بروید، به احتمال زیاد از چشم اندازهای روح‌نوازی بهره مند خواهید شد. همچنین باید به معماری خاص این بنا نیز اشاره کرد که حس خاص و منحصر بفردی را به مالک انتقال خواهد داد. این بنا که دارای دو سقف روف گاردن نیز می‌باشد، می‌تواند چشم اندازهای همیشگی و ویژه‌ای را برای لحظات خوش استراحتتان در این باغچه‌ی سقفی به ارمغان بیاورد.

همچنین  کیفیت متریال استفاده شده در فضای درونی و آلاچیق حیاط کاملاَ تضمین شده می‌باشد و همچنین این بنا دارای استخر فول امکانات، سند رسمی، تراس، نگهبانی شهرکی، انباری مجزا، سه اتاق خواب مستر، نورپردازی در شب و... می‌باشد. البته که به یاد داشته باشید که این ویژگی‌ها تنها مربوط به دو نمونه از پیشنهادهای املاکی آن می‌باشد و تماس با کارشناسان متخصصین دفتر املاک معتبر می‌تواند دنیایی از گزینه‌های جذاب را در اختیارتان بگذارد.

منتظرتان در املاک موسوی هستیم...

شعبه ۱: مازندران، چمستان، خیابان شیخ فضل الله نوری، جنب تامین اجتماعی (دفتر مرکزی)

شعبه ۲:  رویان، وازیوار، ۷۰۰ متر جلوتر از رستوران لوتکالوتوس، گروه مهندسین موسوی

شعبه ۳: نور، روبروی فروشگاه ایران کتان- ساختمان نگین

شعبه ۴: رویان، ۵۰۰ متر بعد از پلیس راه رویان، جنب شهرک هایکاشن

پلیس راه خانواده زیبایی مهاجرت شهرستان نوشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر