کد خبر: 984100 A

شما کدام را ترجیح می‌دهید؟! سرمایه گذاری در بورس یا خرید املاک در اندیشه؟ البته که سرمایه گذاری در بورس درست مثل یک هندوانه‌ی سر بسته غیر قابل پیش بینی است؛ گاهی خیلی شیرین و گاهی خیلی تلخ! اما سوال اینجاست: وقتی می‌توان با روش‌های دیگری مثل خرید املاک در اندیشه، یک سرمایه گذاری ملکی هوشمندانه و موفق را تجربه کرد، چرا مردم به مانند یک سیل خروشان، به سمت بورس و بازارهای غیرقابل پیش بینی آن روانه شده‌اند؟!

لازم است بدانید املاک در اندیشه در موقعیت مسیری ایده‌آل، پرامکانات و البته شیک قرار دارند که هر سرمایه گذار مبتدی و بی‌تجربه‌ای هم می‌تواند سود بالایی را از سرمایه گذاری ملکی در اندیشه کسب کند. به بیان بهتر، منطقه‌ی اندیشه از نظر موقعیت مکانی و دسترسی به محله‌های مهم تهران، در وضعیت بسیار مطلبوبی قرار دارد و همچنین ساختار محکم و فضای داخلی فول امکانات، شیک و باکلاس املاک در اندیشه، موجب شده است که هر سلیقه‌ی سخت پسندی نیز بتواند خانه‌ مورد علاقه‌اش را هم در مجموعه املاک در اندیشه پیدا کند.

رونق خرید و فروش املاک در اندیشه نیز نشانگر متناسب بودن قیمت ملک با جیب عموم مردم می‌باشد؛ به همین دلیل است که کارشناسان همواره اصرار دارند که با هر مقدار بودجه‌ای هم که در اختیار دارید، سری به خانه‌های نوساز و سطح بالای منطقه‌ی اندیشه‌ی تهران بزنید. باور نمی‌کنید؟! در ادامه مطلب همراه ما باشید.

خرید املاک در اندیشه ؛ انتخابی دو سر بُرد...

پیش از خرید و فروش املاک در اندیشه ، بایستی بدانید که کدام فاز برای سرمایه گذاری ملکی در اندیشه مناسب‌تر است؟! در جواب می‌توان گفت که در تمامی فازهای اندیشه می‌توانید به خرید و فروش املاک تازه ساخت و با متراژهای متفاوت بپردازید؛ اما به طور کلی:

  • در فاز 1 منطقه اندیشه، بافت اصیل‌ و سنتی‌تری را مشاهده خواهید کرد و اگر به دنبال قیمت مناسبتر در خرید املاک در اندیشه هستید، به سراغ فاز 2 بروید؛ چرا که به علت فاصله‌ی بیشتر با دیگر فازها، می‌توانید قیمت‌های ویژه‌ای را در این منطقه پیدا کنید!
  • اگر با درنظر داشتن بهترین دسترسی، امکانات حداکثری، زیبایی محیطی، فضاهای شهری استاندارد و معماری ویژه‌تر، به دنبال خرید ملک در اندیشه هستید، املاک فازهای 3، 4 و 5 اندیشه منتظر حضورتان هستند! هر آنچه که از یک زندگی باکلاس می‌خواهید، در خرید املاک در اندیشه (بخصوص فازهای 3، 4 و 5) می‌توانید به آن دست پیدا کنید.

از جمله مهم‌ترین ویژگی‌هایی که  برای انتخاب و خرید ملک در اندیشه بایستی مورد بررسی قرار بگیرد، به شرح زیر است:

  • آپارتمانی یا ویلائی بودن:

قطعاً انتخاب یک ملک ویلائی یا آپارتمان در اندیشه یک مسئله مهم در سرمایه گذاری ملکی در اندیشه محسوب می‌شود؛ چرا که عمدتاَ قیمت‌ خانه‌های ویلائی، به مانند تمامی مناطق کشور، از قیمت واحد آپارتمانی بیشتر است و دلیل آن هم اینست که املاک ویلائی معمولاً زمین و مساحت و البته راحتی بیشتری دارند. همچنین آپارتمان‌ها به علت طبقاتی بودن قیمت‌های متفاوتی دارند و به بیان دیگر، هر چه به طبقه‌های بالاتر بروید، ارزش ملک پایین‌تر خواهد بود.

  • معماری املاک در اندیشه:

مسلماً نقشه و وضعیت معماری داخلی، از دیگر معیارهای مهم برای خرید املاک در اندیشه به شمار می‌رود. به طور مثال اگر حتماَ توجه کنید که ملک مورد نظرتان، آپارتمانی باشد که آسانسوری فعال، پارکینگ اختصاصی و انبار مجزا داشته باشد تا بتواند تمام انتظارات یک خانواده را از لحاظ راحتی و امنیت برآورده کند.

البته چنین ملکی که از نظر معماری کامل است، قیمت بیشتری خواهد داشت؛ تا جایی که گاهاً ممکن است قیمت یک ملک آپارتمانی به علت معماری به روزی که دارد، با قیمت یک ملک ویلائی برابری کند. به طوری کلی برای خرید و فروش املاک در اندیشه به کمک یک مشاور املاک زبده در این منطقه نیاز خواهید داشت؛ زیرا مشاورین املاک با تجربه و متخصص در زمینه خرید و فروش املاک، گزینه‌ی مورد پسند شما را زودتر از شما یافته و برای خرید همراهی‌تان خواهند کرد.

  • نوساز یا قدیمی بودن ملک:

یکی دیگر مهم‌ترین ملاک‌های خریداران برای خرید ملک در اندیشه سن بنا می‌باشد. در حال حاضر که افراد بسیاری اقدام به نوسازی دکور و فوندانسیون خانه‌ها کرده‌اند، تشخیص این مسئله به تنهایی سخت خواهد بود و در صورتی که درست تشخیص ندهید متضرر خواهید شد؛ چراکه نوساز یا قدیمی بودن ملک در قیـــــمت ملک تاثیر بــسزایی دارد.

ملک نوساز بخرید تا ضرر نکنید!

تصور کنید خانه‌ای را با سن حدودی 12 سال خریداری کرده‌اید و پس از حدود 7 سال قصد فروش آن را دارید. آیا می‌توانید ملک را به قیمت بالاتر از قیمت خرید خود بفروشید؟ قعــــــاَ خیر! زیرا هرچقدر به سن یک بنا افزوده شود، وضعیت خانه به وضعیت ملک کلنگی نزدیک می‌شود و قیمت آن کاهش می‌یابد!

این در حالیست که اگر ملکی با حدود یک یا دوسال سن را خریداری کرده باشید و چند سال بعد بخواهید آن را بفروشید، باز هم ملک شما نوساز به حساب آمده و چه بسا بتوانید با توجه به وضعیت اقتصادی کشور و ارزش افزوده سرمایه گذاری ملکی در اندیشه، آن را به قیمت بیشتر از زمان خرید خود نیز بفروشید. به این ترتیب شما با خرید یک ملک نوساز، به صورت 100% برد کرده‌اید!

املاک در اندیشه را با کمک مشاور املاک بخرید!

همانطور که ذکر شد برای بررسی هر یک از معیارهای مهم برای خرید املاک در اندیشه، نیاز به یک مشاور خوب خواهید داشت. به طور قطع تنها کسانی که می‌توانند به شما در خرید املاک معتبر در اندیشه کمک کنند، مشاورین املاکی هستند که در همان منطقه فعالیت کاری حرفه‌ای دارند. یک مشاور املاک در اندیشه از سن بنا، ویژگی‌های معماری و نیز به صرفه بودن قیمت املاک، اطلاعات کاملی دارد و می‌تواند شما را به سودآوری بالا در انجام یک سرمایه گذاری ملکی در اندیشه برساند. بنابراین برای آنکه یک برنده واقعی باشید، باید یک مشاور املاک خوب پیدا کنید!

بهترین مشاور املاک در اندیشه را بشناسید!

اگر می‌خواهید یک سرمایه گذار برنده باشید، باید خرید املاک در اندیشه را به مشاورین املاک کار بلد و حرفه‌ای در این منطقه بسپارید. انتخاب مشاور املاک کیان به عنوان یک همراه صفر تا صد خرید ملک در اندیشه هوشمندانه‌ترین انتخاب خواهدبود. مشاور املاک کیان با دارا بودن کادری مجرب و کارآزموده با بیش از بیست سال سابقه کاری به طور کامل به منطقه‌ی اندیشه‌ی تهران اشراف داشته و به همین جهت پیشنهادات خرید و فروش خانه در دفتر مشاور املاک کیان به وفور می‌باشد.

املاک کیان به عنوان بهترین مشاور املاک در اندیشه با توجه به بودجه‌ی مالی شما ملکی با امکانات و زیبا را به شما پیشنهاد خواهد کرد. برای خرید خانه‌های ویلائی یا آپارتمانی، مغازه یا زمین، ملک آماده یا پیش فروش املاک بهترین گزینه املاک کیان خواهد بود. به طور کلی با هر بودجه‌ای سراغ املاک کیان بروید دست خالی برنخواهید گشت!

مشاور املاک کیان در دسترس شماست!

جالب است بدانید که هر در هر منطقه‌ای از کشور ساکن باشید، املاک کیان یار همیشگی شماست. تعجب شما طبیعی است؛ اما پاسخ هم ساده است! مشاور املاک کیان (amlakkian.com) با راه اندازی یک وبسایت حرفه‌ای، اقدام به مشاوره‌ی غیرحضوری برای خرید و فروش املاک در اندیشه کرده است. بنابراین شما می‌توانید با کمک املاک کیان با خرید املاک معتبر در اندیشه سرمایه گذاری کنید. تا برنده شدن تنها به قدر یک کلیک فاصله دارید، فرصت را از دست ندهید!

بازی زمین سرمایه گذاری سیل ب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر